'Türk kadınları gururlu ve çok güzel'

Ünlü İngiliz komedyen Russell Brand, daha önce ziyaret ettiği İstanbul’a bu yıl tekrar geliyor. Türkiye’yi yakından takip ettiğini belirten Brand, Türk kadınlarını güzel bulduğunu ifade etti.

15.11.2013 - 16:42

'Türk kadınları gururlu ve çok güzel'

Daha önce İstanbul’da sadece 24 saat geçiren Russell Brand, 23 Kasım’daki stand-up şovu için şehirde daha çok gezeceğini yeni yerler ve lezzetler keşfedeceğini söyledi

İstanbul ve Türkiye hakkında bildiklerini anlatan Brand, “Osmanlı Devleti’nin önemini ve medeniyetin gelişiminde oynadığı önemli rolünün farkındayım. Ayrıca Türkiye’nin, laik yaşam tarzı süren Müslüman bir ülke olduğunu biliyorum. Fenerbahçe ve Galatasaray gibi benim de takip ettiğim çok başarılı futbol takımlarınız var. Arsenal’de oynayan Mesut Özil’i de beğeniyle takip ediyorum. Bir önceki ziyaretimde, Türk insanlarının çok gururlu ve çok güzel olduğunu fark ettim. Aynı zamanda yemekleriniz çok lezzetli. Kadınlar da çok güzel, bakımlı ve stil sahibi giyim tarzları var” dedi.

İngiliz Komedi Ödülleri tarafından ‘Komediye Sıradışı Katkı’, British Comedy Awards tarafından ‘En İyi Canlı Stand-Up’ ve ‘En iyi Çıkış’ gibi birçok ödülün sahibi olan ünlü İngiliz komedyen Russell Brand, 23 Kasım’da Maslak TİM Show Center’da izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...