'Türk olsaydı tecavüz etmezdik'

3 Türk kardeş, Fransa'da bir kıza 2 saat boyunca tecavüz etti. 3 kardeşin kanlar içinde bıraktığı kızın polise verdiği ifade sayesinde yakalanan gençler, ifadesinde "Türk olsaydı tecavüz etmezdik" dedi.

17.04.2014 - 10:07

'Türk olsaydı tecavüz etmezdik'

Türkiye'den Paris'e göçen bir ailenin çocukları olan 17, 15, 13 yaşlarındaki 3 kardeş 1 Faslı ile birlikte Fransa'da tecavüz olayına karıştı.

30 Mart akşamı meydana gelen tecavüz vakası şöyle gelişti:

Evry garında trenden inen 18 yaşındaki genç kız, cep telefonuyla konuşuyordu. Tam bu sırada kendisine saldıran 4 kişi, kızı yakınlardaki parka sürükledi.

Daily Mail'in haberine göre, saldırganlar önce genç kızın üzerindeki eşyaları aldı, ardından kıza iki saat boyunca tecavüz etti. Saldırganlar, genç kızı kanlar içinde bırakıp kaçtı. Yoldan geçen bir sürücü ilk yardım çağırarak genç kızı kurtardı.

Polis tarafından hastane acil sevisine kaldırılan genç kıza üç ay çalışmama raporu verildi.

'FRANSIZ OLDUĞU İÇİN TECAVÜZ ETTİK'
Aynı gece olayın faillerini aramaya çıkan polis, video kayıtları ve genç kızın detaylı tanıklığı sayesinde 4 genci 24 saat içinde yakaladı.

Valleurs Actuelles dergisinin iddiasına göre, üç kardeş, “Eğer kız Türk olsaydı tecavüz etmezdik. Fransız olduğu için tecavüz ettik. Fransızların hepsi O… çocuğu” diye ifade verdi.

Hakimin, bu savunma üzerine Türk gençleri hakkında “yalnızca tecavüz ve barbarlık değil, ırkçılık suçundan” da soruşturma açtığı öne sürüldü.

17 yaşında olan büyük kardeşin daha önce de bir jandarmanın oğluna tecavüzden ceza aldığı ve altı ay önce şartlı salıverildiği ortaya çıktı. Diğer iki kardeşin ise şiddet kullanarak hırsızlık yapmaktan sabıkalı oldukları belirlendi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...