'Tutumlu prenses'

İngiltere’de heyecanla beklenen düğüne 9 gün kala Kate Middleton balayı öncesi alışverişe çıktı. 20 dakika içinde 4 parça kıyafetle alışverişini tamamlayan prenses, toplamda 225 dolar ödeyerek tasarruflu olduğunu gösterdi.

21.04.2011 - 12:55

'Tutumlu prenses'

Buckingham Sarayı’nda 29 Nisan’da gerçekleşecek görkemli düğün için tüm hazırlıklar hızla devam ederken, yeni prenses Kate Middleton alışveriş merkezine gitti. Alışverişini kısa sürede tamamlayan Middleton’ın tutumlu hali dikkat çekti. 10 gün sonra Prenseslik ünvanı alacak olan Kate, seçtiği 4 kıyafete toplamda 225 dolar ödedi. 

GÖRKEMLİ DÜĞÜNÜN AYRINTILARI
Öncelikle Westminster Kilisesi'ne gelecek olan Kate ile William, 5 yıldızlı bir otelde kalacaklar. Düğünde Prensin sağdıçlığını kardeşi Harry, Kate'in nedimeliğini de kız kardeşi Pippa yapacak.

İlk günlerini Buckingham Sarayı'nda geçireceklerini söyleyen çift, balayı için ise Afrika veya Orta Doğu'da bir yer düşünüyor. Bu nedenle sarayın yeni prensesi kıyafet alışverişinde sıcak iklime uygun kıyafetler seçti.

Yüzyılın düğününde krallar, büyükelçiler, ünlü yıldızlar ağırlanacak.Kraliçe Elizabeth'in de hazır olacağı özel törende davetli listesinde prensesin, çocukluğunu geçirdiği taşradan tanıdığı, kasabı, manavı, postacı ve Karayip Adaları'ndan yoga hocası ile bir barmeni de davetliler arasında.

DAVETLİLER ARASINDA ÖNE ÇIKANLAR
Düğünde 1997'de ölen Diana'yı erkek kardeşi Kont Charles Spencer temsil edecek. Prens Andrew'un eski eşi Sarah Ferguson'a ise davetiye yok.

Listede yaramaz amca Gary Goldsmith, para aklamadan hüküm giyen Amerikalı bankacı Joe Allbritton, Monako Prensi Albert, David Beckham, Madonna'nın eski kocası Guy Ritchie, oyuncu Rowan Atkinson öne çıkan isimlerden.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...