TV'de yılın transferi!

"Ne Erman Toroğlu, ne 'Kurtlar Vadisi Pusu' ne de başka bir proje... İster inanın, ister inanmayın, televizyonda yılın transferini Flash TV yaptı."

Haberler 18.08.2010 - 15:47

TV'de yılın transferi!

Bu sözler Milliyet gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu'na ait.

Eyüboğlu, Habertürk'te konuk olduğu her programa iyi reyting kazandırdığını söyleyen Cübbeli Ahmet Hoca'nın artık Flash TV ekranlarında bir iftar programı yaptığını söyledi.

Yazar, "Cübbeli Ahmet Hoca İle Sohbetler" adlı programı kaleme aldı...

"Bambaşka bir iftar programı bu. Hoca, Flash TV'de kendisini izleyenlere sadece dini konularda bilgi vermiyor, resmen stand up yapıyor... Hem de ne stand up!

Cübbeli Ahmet Hoca, 'cemaat televizyonları' diye adlandırdığı kanallarına saydırmayı da ihmal etmiyor. Anlattıklarından iyi bir televizyon izleyicisi olduğu ortaya çıkan Cübbeli Ahmet, "Bu işleri sadece bana bırakmayın. Siz de izleyin, yaptıkları yanlışları o kanalların yöneticilerine iletin" diyerek izleyenlerini de göreve davet ediyor.

Cemaat televizyonlarının birinde izlediği bir film için, "Bunlar insanı dinden imandan çıkarır" diyen Cübbeli, programı reklama girerken yönetmene attığı pası diline dolayanlara da şöyle sitem ediyor:

"Ne yani, kanal reklam arası verince ben burada kendi kendime mi konuşacağım. Tabii ki reklama pas atıp, susacağım."

Programı şimdiye kadar hiç izlemişseniz, şiddetle tavsiye ederim. Hayata dair anlattığı anekdotlar, yaptığı espriler, insanı Cem Yılmaz'ın stand up gösterilerini izlemiş kadar eğlendiriyor."
Sayfa Yükleniyor...