Ufak Tefek Cinayetler'in karizmatik erkekleri

Yeni sezonun merak uyandıran dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler'in kadrosu belli oluyor. Star TV'nin yeni dizisinde Mert Fırat, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar ve Ferit Aktuğilk kez bir arada.

04.10.2017 - 16:33

Ufak Tefek Cinayetler'in karizmatik erkekleri

Star TV'de yakında ekrana gelecek, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer’in üstlendiği, senaryosunu Meriç Acemi’nin kaleme aldığı, sezonun iddialı dizisi Ufak tefek Cinayetler' in kadın başrol oyuncularının ardından merakla beklenen yakışıklı aktörleri de görücüye çıktı.

Güçlü isimleri kadar farklı hikayesi ile şimdiden konuşulan Ufak Tefek Cinayetler’in erkek başrol oyuncuları Mert Fırat, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar ve Ferit Aktuğ ilk kez bu proje için bir araya geldi.

Objektiflere birbirinden havalı ve karizmatik pozlar veren dizinin yakışıklı aktörleri ilk tanıtım kareleri ile dikkat çektiler.

UFAK TEFEK CİNAYETLER’İN GÜZEL VE GİZEMLİ KADINLARI

Güçlü oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile şimdiden merak uyandıran Ufak Tefek Cinayetler’in kadın başrol oyuncularından Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil’in yer aldığı tanıtım karesi büyük beğeni topladı.

Makyaj masası önünde birbirinden çarpıcı pozlar veren Ufak Tefek Cinayetler’in güzel dörtlüsü yakaladıkları uyumla da göz doldurdular. Tanıtım çekimleri için bir araya gelen kadınların keyifli anları objektiflere de yansıdı.

Dört kadın ve dört adam arasında karanlık sırlar, tutkulu bir aşk, yalanlar ve bitmek bilmez bir rekabetin anlatıldığı “Ufak Tefek Cinayetler” çok yakında  Star Tv’debaşlıyor.

Sayfa Yükleniyor...