Cem Yılmaz'ın çekimlerini Antalya'da gerçekleştirdiği G.O.R.A filmindeki bir sahnede 'Ufo gören masum köylü' rolünü oynayan Arif Özdemir Gürbilek, Atatürk Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümünde tedavi görüyor.

Yaklaşık bir ay önce baş dönmesi şikayetiyle geldiği hastanede ''Zatürre'' teşhisi konulan Özdemir, yemek yiyemediği için serumla besleniyor.

Cem Yılmaz'ı çok sevdiğini belirten 3 çocuk, 7 torun sahibi Arif Özdemir Gürbilek, "Filmde oynadığım için çok mutlu oldum. 81 yıllık hayatımda en güzel günlerimi film setinde yaşadım. Cem Yılmaz'ın beni ziyaret etmesini istiyorum. Onu çok seviyorum. Gelirse bana moral verir." dedi.

Gürbilek'in eşi Zeynep Gürbilek de eşinin, Cem Yılmaz'ın kendisini ziyaret etmesini çok istediğini belirtti. Cem Yılmaz'a ulaşamadıklarını kaydeden Gürbilek, "Cem Yılmaz eşimi hiç aramadı. Sizin aracılığınızla ona ulaşmak istiyoruz. Kendisi çok iyi bir insan. Eşime de film setinde çok iyi davranmış. O nedenle eşim Cem Yılmaz'ı çok seviyor. Umarım bir gün bizi ziyaret eder ve eşime moral verir." diye konuştu.