Usta oyuncu Zerrin Sümer, Sefirin Kızı kadrosuna katıldı

Star’ın sevilen dizisi Sefirin Kızı’nın oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim katıldı. Daha önce de çok sayıda dizi, tiyatro ve sinema projesinde yer alan usta oyuncu Zerrin Sümer, dizinin oyuncu kadrosuna 26. bölümden itibaren dahil olacak. Sancar’ın halası Feride karakterini canlandıracak olan Sümer, seyirciyi farklı bir serüvenin içerisine sokacak.

Haberler 30.10.2020 - 09:59

Usta oyuncu Zerrin Sümer, Sefirin Kızı kadrosuna katıldı

Her bölümüyle seyircisini ekran başına kilitleyen , oyuncu kadrosuna sürpriz bir ismi dahil etti. Birbirinden sürükleyici ve tutku dolu sahneleriyle adından söz ettiren dizinin oyuncu kadrosuna, daha önce de bir çok önemli projede rol alan tiyatro kökenli usta oyuncu Zerrin Sümer dahil oldu. Başrollerini; Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu’nun paylaştığı Sefirin Kızı’nın oyuncu kadrosuna 26. Bölümden itibaren dahil olacak olan Zerrin Sümer, oyunculuğuyla adından söz ettirecek. Sancar’ın halası Feride karakterini canlandıracak olan usta oyuncu, herkesi ekran başına kilitleyecek.

ZERRİN SÜMER KİMDİR? 


Zerrin Sümer, 1945 yılında İzmir, Bergama'da doğdu. İlkokul ve ortaokulu Bergama'da okudu. Ortaokul yıllarında Bergama Halk Eğitim Merkezi'nde sahneye çıkarak Tiyatro hayatına başladı. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Konservatuarın son senesinde Devlet Tiyatrosu'nda profesyonelliğe adım attı. Zerrin Sümer, daha sonra Ankara Meydan Sahnesi'ne geçerek özel tiyatrolarda çalışmaya başladı. Zerrin Sümer, çok sayıda tiyatro, dizi ve sinema filminde rol aldı.

Sefirin Kızı 26. yeni bölüm fragmanı izle

SEÇKİN OYUNCU KADROSU

Yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı dizinin senaryosunu A. Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem kaleme alıyor. Yapımına NGM ve O3 Medya’nın birlikte imza attığı dizinin oyuncu kadronunda ise; Engin Akyürek, Neslihan Atagül Doğulu, Uraz Kaygılaroğlu, Bülent Şakrak, Doğukan Polat, Hivda Zizan Alp, Özlem Çakar Yalçınkaya, Erdal Küçükkömürcü, Gonca Cilasun, Tülin Yazkan, Esra Kızıldoğan, Cemre Öktem ve Zerrin Sümer yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...