'Vatanım Sensin' dizisinin setinde öncelik 'disiplin'

Yeni sezonda izleyiciyle buluşmaya hazırlanan 'Vatanım Sensin' setinde kimseye tolerans tanınmadığı öne sürüldü.

Haberler 07.09.2016 - 17:30

'Vatanım Sensin' dizisinin setinde öncelik 'disiplin'

Halit Ergenç ile eşi Bergüzar Korel'in başrolünü paylaştığı ve 10 yıl aradan sonra çifti başrolde buluşturan 'Vatanım Sensin' dizisinin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası'nda devam ediyor. 46 yaşındaki Ergenç'in 'Muhteşem Yüzyıl'da da beraber çalıştığı Taylan Biraderler’in yönettiği dizinin oldukça çekimlerinin oldukça disiplinli bir ortamda sürdüğü öne sürüldü. Hatta dizi setinden fotoğraf dahi paylaşılmasının yasak olduğu iddia edildi. Korel'in de verdiği bir röportajda "Setlerde yaşanan en büyük sorun olan bekletme problemini bu kez yaşamıyoruz" dedi.

DİZİNİN KONUSU ŞÖYLE:

1918'in İzmir'in de Osmanlı döneminde bir askerin hem vatanı hem de aşkı uğruna verdiği savaşı anlatacak dizide, Halit Ergenç 'Cevat' isminde vatansever bir askeri canlandıracak. 34 yaşındaki Korel de onun iki çocuklu eşi Azize olarak rol alacak.

10 YIL SONRA YENİDEN

2006 yılında 'Binbir Gece' dizisinde birlikte oynayan çift, 10 yıl sonra yeniden birlikte kamera karşısına geçecek. Halit Ergenç son olarak Star TV ekranlarında yayınlanan 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde Sultan Süleyman'ı, Bergüzar Korel ise Karadayı'da Feride'yi oynamıştı. 

Sayfa Yükleniyor...