Victoria's Secret modeli Winnie Harlow da pandemide kilo aldı

Ünlü Victoria's Secret modeli Winnie Harlow, pandemi döneminde ne kadar kilo aldığını ve vermek istediği kilo miktarını açıkladı.

Haberler 10.12.2020 - 12:07

Victoria's Secret modeli Winnie Harlow da pandemide kilo aldı

Pek çok kişi gibi ünlü model Winnie Harlow da pandemi döneminde karantina günlerinde kilo aldı.

Vitiligolu model olarak ünlenen 26 yaşındaki Harlow, 2018’de çıktığı Victoria’s Secret defilesindeki kilosu ile Mayıs 2020’deki kilosunu kıyasladı.

Harlow, internetten satın aldığı kıyafetlerin üzerine olmamasından şikayet ederek, 2018’de Victoria’s Secret defilesine çıktığında 53,5 kilo olduğunu, Mayıs 2020’de pandeminin başlarında 58 kiloya çıktığını, şimdi ise 64 kilo olduğunu açıkladı. 

Harlow, hedefinin ise 56,5 kiloya inmek olduğunu belirtti.

"YERYÜZÜNDEKİ TEK VİTİLİGOLU OLDUĞUMU DÜŞÜNÜRDÜM"

Vitiligo hastalığı ile moda dünyasına bambaşka bir soluk getiren Kanadalı top model Winnie Harlow, farklılığıyla ilgili yaşadıklarını şöye anlatmıştı:

"Vitiligo’nun ilk belirtileri 3 yaşındayken geldi. Okula gitmeye başladığımda insanlar görüntüm yüzünden bana çok önyargılıydı. Yaşım küçük olduğu için sebebini anlamıyordum. Okul arkadaşlarım bana zebra ve inek gibi lakaplar takmıştı. Tüm bunlardan sonra çok uzun bir süre yeryüzündeki tek Vitiligolu insan olduğumu düşündüm.

Harlow'un hastalığı vitiligo, pigment kaybına bağlı deride beyaz, yama tarzında lekelerle giden bir deri hastalığı. Vücudun herhangi bir bölümü etkilenebilir. Sık tutulan alanlar: yüz, dudaklar, eller, kollar, bacaklar, genital bölgeler.

Sayfa Yükleniyor...