Vogue 2009'un en şık kadınlarını seçti

Moda dergisi Vogue 2009'un en şık ve stil sahibi kadınlarını seçti. Listenin başında televizyon sunucusu Alexa Chung bulunurken, Amerika'nın First Lady'si Michelle Obama 14'üncü sırada yer alıyor.

24.12.2009 - 13:17

Vogue 2009'un en şık kadınlarını seçti

Dünyaca ünlü moda dergisi Vogue 2009'un en şık ve stil sahibi kadınlarını seçti. Değişik giyim tarzıyla İngiliz televizyon sunucusu eski model Alexa Chung listenin bir numarasına oturdu.

Bazılarının "büyükannenin okul öğrencisiyle buluşması" olarak yorumladığı giyim tarzına sahip olan Chung'un çoğu zaman aşırı zayıf olduğu için sağlık sorunları yaşadığı iddia edilmişti.

Ama bu Vogue.com'daki jürinin 26 yaşındaki sunucuyu birinci seçmesini engellemedi. Chung ayrıca model Kate Moss, First Lady Michelle Obama ve Carla Bruni Sarkozy gibi isimleri de geride bıraktı.

Chung'un geride bıraktığı isimler arasında Harry Poter filmleri ile ünlenen oyuncu Emma Watson ya da oyuncu Sienna Miller gibi isimlerin yanı sıra değişik ve kimilerine göre absürd giyim tarzıyla adından çok söz ettiden şarkıcı Lady Gaga da var.

Yine de yeme bozukluğu dernekleri Chung'un gençlere fiziğiyle kötü örnek olduğunu düşünüyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...