Fenerbahçe’nin milli kalecisi Volkan Demirel’in, eşi Zeynep Kübra Demirel’e baktığı gerekçesiyle bir erkeğin kafasında şişe kırdığı iddia edilmişti.

Daha önce de benzeri bir iddia ile gündeme gelen Volkan konuyla ilgili olarak ilk kez açıklama yaptı.

“O gece ön masada oturan adam, Sıla’nın ‘Gol’ şarkısını bana bakıp tezahürat yaparak söylüyordu. Yanına gittim ve ‘Bana mı söylüyorsun’ dedim. Alaycı bir tavırla konuşması ve gülmesine sinirlendim ve ondan sonra olanlar oldu. Kavga etmeye başladık. Ertesi gün ise bu olay gazetelere karım yüzünden yaşanmış gibi yansıdı. Sonra bir arkadaşım aradı ve ‘Tartıştığın o genci tanıyorum. Çıkan haberler yüzünden karısıyla kavga etmiş. Senin telefonunu istedi, karısıyla görüşmeni istiyor’ dedi. Tartıştığım kişinin numarasını alıp ben aradım. Telefonu hemen karısına verdi. Karısı bana yazılanların doğru olup olmadığını sordu. Ben de ‘Karıma bakma gibi bir şey söz konusu değil. Kavganın sebebi eşinizin el-kol hareketlerini yanlış anlamam’ dedim. Sonra zaten her şey tatlıya bağlandı. Adamla bile ‘kardeşim’ diye konuştuk.”

'KISKANIRIM AMA BAKTILAR DİYE DÖVECEK DE DEĞİLİM!'
Modern bir erkek olduğunu vurgulayan Volkan Demirel “Birileri Zeynep’e bakmış, şöyle olmuş, böyle olmuş gibi şeylere takmam. Zeynep’ten dolayı hiç kimseyle bir tartışmam, kavgam olmadı. Seven insan kıskanır da bir yere girdiğimizde ona baktılar diye birini dövecek de değilim” dedi.