Woods'un eşi boşanma davası açıyor

Birçok kadınla yaşadığı ilişkiler yüzünden adından sıkça söz ettiren Tiger Woods'un eşi Elin boşanma davası açmak için hazırlıklara başladı.

Haberler - Anadolu Ajansı 17.12.2009 - 12:27

Woods'un eşi boşanma davası açıyor

Skandalları bitmek bilmeyen ünlü golfçü Tiger Woods'un eşi eski manken Elin Nordegren boşanma davası açmaya hazırlanıyor.


ABC, NBC televizyon kanalları ve People dergisinin haberine göre, genç kadına yakın bir kaynak, Woods'un eşini aldattığını kabul etmesinin ardından Nordegren'in boşanma niyetinde olduğunu ve yakında dava açmaya hazırlandığını belirtti.

Bir başka kaynak da "Nordegren kararını verdi. Artık düşünmenin alemi yok, kararını değiştirmeyecek" dedi.

Kısa süre önce magazin dergilerinde yayımlanan fotoğraflarda, genç kadın alyansı olmadan evlerinin önünde otomobilinin bagajına eşya yerleştirirken görülmüştü.

ELİN AVUKATLARLA GÖRÜŞÜYOR
People dergisi ayrıca, çiftin yaşadığı Florida'da bir boşanma avukatına dayanarak, Elin Nordegren'in avukatlarla görüştüğünü yazdı.

Medyatik bir fırtınanın ve bir düzine metresi bulunduğu haberlerinin ardından, spor dünyasının en çok kazanan ismi Woods, geçen hafta evlilik dışı ilişkileri bulunduğunu kabul etmiş ve ailesine zaman ayırmak için kariyerine belirsiz bir süre ara verdiğini açıklamıştı.

Bu arada, Woods'un boşanmaya kararlı eşinin İsveçli olması, İsveç'te de bu skandalın yakından izlenmesine neden oluyor.

Woods ve eşinin haberleriyle dolu bulvar gazetelerini büyük ilgiyle takip eden İsveç halkı, ünlülerin özel yaşamlarının pek yer almadığı ülkelerinde Woods skandalıyla yarışabilecek tek konunun pop star yarışmasının finali olduğunu belirtiyor.

WOODS İÇİN DOPİNG İDDİASI
Son olarak Woods'un doktoru da doping ilaçları sağlamakla suçlanmıştı.

New York Times'ın haberine göre, Tiger Woods, yüzücü Dara Torres ve Amerikan Ulusal Futbol Ligi (NFL) oyuncularının da aralarında bulunduğu ünlü sporcuların Kanadalı doktoru Anthony Galea'nın, hastalarına performans artırıcı yasaklı doping maddesi temin ettiği iddia edilmişti.

Eylül ayında Kanada sınırından geçen Galea'nın çantasında, dananın kanından elde edilen bir maddeyi içeren Actovegin ile insan büyüme hormonu bulunduğu belirtilen haberde, Kanada polisinin, 15 Ekim'de Galea'yı tutukladığı bildirilmişti.

Sayfa Yükleniyor...