Yapı Kredi bomontiada’da “Doğrusuyla Yanlışıyla İyi Yaşam Fenomeni” söyleşisi

Yapı Kredi bomontiada’da 25 Mayıs Cumartesi günü ‘iyi yaşam’ uzmanları “Doğrusuyla Yanlışıyla İyi Yaşam Fenomeni” adlı söyleşide bir araya gelecek.

Haberler - ntv.com.tr 16.05.2019 - 16:12

Yapı Kredi bomontiada’da “Doğrusuyla Yanlışıyla İyi Yaşam Fenomeni” söyleşisi

Doğrusu ve yanlışlarıyla 'iyi yaşam fenomeni'ni konunun uzmanları konuşacak. Yapı Kredi bomontiada’da 25 Mayıs Cumartesi günü, saat 15.00’te “Doğrusuyla Yanlışıyla, İyi Fenomeni” adlı söyleşi gerçekleştirilecek.

Burak Ünaldı’nın moderatör olarak katılacağı söyleşide Egzersiz Uzmanı Murat Bür, Bütünsel Sağlık Danışmanı Ceyda Tavukçular, Mindfulness Alliance Eğitmeni Itır Esen Yamaç, Feng Shui Danışmanı Meltem Özertem konuşmacı olarak yer alacak.

Söyleşide şu sorulara yanıt aranacak:

Kaliteli bir yaşam sürmek herkesin ortak derdi iken ‘iyi yaşam’ kültürü artık ciddi anlamda kendi trilyon dolarlık endüstrisini oluşturmuş durumda. Uzun ve sağlıklı bir yaşamı kovalamak, hem beden hem ruh sağlığını öncelik haline getirmek bu denli önemli hale gelmişken, PR dalgalarına, sosyal medya trendlerine ve sağlıklı yaşam modasına kapılmadan kendimiz için en doğru yaşam modelini nasıl bulacağız?

İstediğimiz gerçekten sağlıklı yaşamak mı, yoksa kabul görmüş normlarda bir görüntüye sahip olmaktan ibaret mi?

İyi yaşam konusunda dev lobiler, milyar dolarlık yatırımlar ve küresel PR çalışmalarından sıyrılıp 'doğru'yu nasıl bulacağız?

Sayfa Yükleniyor...