Yaşasaydı 'takdir' getirecekti!..

İsrail'in Gazze'ye yardım götüren gemilere düzenlediği saldırıda hayatını kaybedenlerden Furkan'ın karnesi, takdir belgesi ve onur belgesi, sınıf öğretmeni tarafından okul müdürüne verildi.

Haberler 18.06.2010 - 12:43

Yaşasaydı 'takdir' getirecekti!..

Özel Hisarcıklıoğlu Fen Lisesi Müdürü Muhammet Duru, 19 yaşındaki lise son sınıf öğrencisi Furkan Doğan'ın  derslerinde çok başarılı bir öğrenci olduğunu, mezun olmayı hak ettiğini belirterek şunları söyledi:      

''Furkan için karne, takdir belgesi ve okul yönetim kurulu kararıyla onur belgesi düzenledik. Furkan'ı okulumuzdan mezun etmiyoruz. Kendisinin hatırasını daima yaşatacağız. Furkan çok özel bir öğrencimizdi. Kendisini asla unutmayacağız'' dedi.        

12-B sınıf öğretmeni İsrafil Doğanyiğit, Furkan Doğan'ın karnesini, takdir belgesini ve onur belgesini okul müdürü Muhammet Duru'ya verdi. Muhammet Duru'da aldığı karne ve belgeleri Furkan Doğan'ın Türk Bayrağı ile süslenen sırasına koydu.        

Muhammet Duru, ''Öğrencimiz için okulumuzda özel bir köşe yapacağız. Karne, takdir ve onur belgesini uygun bir zamanda Furkan'ın ailesine teslim edeceğiz'' diye konuştu.        

Furkan Doğan'ın sınıf arkadaşları da karnelerini aldıklarını ama üzgün olduklarını ifade etti.

Sayfa Yükleniyor...