Yeni anne olanlar da güzel giyinebilecek

Britanya'da uzmanlar yeni anne olmuş genç kadınların göğüslerinin eski haline dönmesini sağlayan Breastox adlı bir Botox tedavisi geliştirdi.

06.11.2009 - 15:15

Yeni anne olanlar da güzel giyinebilecek

Yeni anne olmuş ve göğüs dekoltesi giymek isteyen kadınların yüzü gülüyor. "Breastox" adlı Yeni bir tedaviye göre göğüslere enjekte edilen Botox, yarım saatte göğüslerin doğum öncesi haline kavuşmasını sağlıyor.

Yine de Britanya'daki uzmanlar seansı 1000 sterlin olan bu tedavinin düzenli bir şekilde kullanılmamasını, sadece özel durumlarda özgüveninizi yükseltmek için başvurulması gereken bir şey olduğunun altını çiziyor.

Plastik cerrahi zinciri Transform'da çalışan bir cerrah olan Sach Mohan, "Hamilelik dönemini yeni geçirmiş genç bir annenin dolabında üzerine uyacak çok kıyafeti yoktur. Ama yine de doğumdan sonra iyi gözükmesi gerektiğinin baskısını hisseder. Bu da onların silahlarından biri" dedi.

Mohan yeni anne olmuş kadınlara doğumdan sonra üç ay bekleyerek bu tedaviye başvurmalarını öğütlüyor. Breastox tedavisi, bir anestezi kremi sürüldükten sonra göğüs kasının etrafına 12 Botox iğnesi yapılarak gerçekleştiriliyor. Bu kas dondurularak arkadaki diğer kasların güçlenmesini sağlıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...