Yeni dizi 'Hayat Bazen Tatlıdır' başlıyor

Senaristliğini Gani Müjde'nin, yönetmenliğini ise Hamdi Alkan'ın yaptığı 'Hayat Bazen Tatlıdır' pazar akşamı izleyiciyle buluşacak.

14.10.2016 - 12:24 | Son Güncelleme : 14.10.2016 - 12:25

Yeni dizi 'Hayat Bazen Tatlıdır' başlıyor

Dizinin başrollerinde Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan rol alıyor. İlk bölümü 16 Ekim Pazar akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizide Birce Akalay; doğru bildiklerini savunan, idealist bir öğretmen olan 'Hayat' karakterini canlandıracak.

Birce Akalay (Hayat Öğretmen)
Birce Akalay (Hayat Öğretmen)

DİZİNİN KONUSU

Hayat Öğretmen, özel bir lisede Edebiyat öğretmenliği yapmakta, kız kardeşi Gözde ise aynı okulda öğrenim görmektedir. Zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrah’ın (Kanbolat Görkem Arslan) kardeşi Koray’ın, Gözde’ye olan takıntılı aşkı sonucu Hayat’ın işine son verilir. Hayat, kız kardeşini Koray’dan uzaklaştırmak için İstanbul’un diğer yakasındaki Gedikpaşa Anadolu Lisesi ile anlaşır. Müdür Şerif Bey’in (Ufuk Özkan) meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş edip yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışan Hayat ve kardeşi için zor bir hayat başlayacaktır.

HAYAT BAZEN TATLIDIR FRAGMANI - İZLE

Sayfa Yükleniyor...