Doğum yaptıktan sonra depresyon ilçalarını kullanmayı bıraktığına inanılan ve yeni doğmuş çocuğuyla hastaneden gizlice ayrılan İngiliz annenin cansız bedenine ulaşıldı.

Hastanedeki güvenlik kameralarına yansıya görüntülere göre, yeni doğmuş bebeğiyle hastaneden ayrılan Charlotte Bevan, üzerinde sadece battaniye bulunan bebeğiyle hastanenin yakınında bulunan ormana yöneldi.

Bölgeden geçen biri tarafından annenin cansız bedeninin bulunması üzerine olayla ilgili arama kurtarma çalışmalarına hız verildi. Güvenlik güçleri tarafından yapılan açıklamaya göre, kayıp bebeğin izine henüz rastlanılmadı.

İngiliz medyasına konuşan Charlotte Bevan’ın erkek arkadaşı ve kayıp bebeğin babası Pascal Malbrouck, Bevan’ın şizofreninin pençesinde olduğunu iddia etti. İngiliz kadının doğum yaptıktan sonra ilçalarını almayı bıraktığına ve bu yüzden mantıklı kararlar veremediğine inanılıyor.

İngiliz kadın, hemşirelerin rütin kontrollerini yaptıkları 21:00’dan hemen önce hastaneden ayrılmış ve kimseye haber vermeden kayıplara karışmıştı. Gönüllülerin de katıldığı Bristol’daki arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.