Yeni hatlarımızla dünya evimiz siz misafirimizsiniz

THY ayrıcalığıyla uçabileceğiniz yeni hatlarımız: Şiraz, Valencia, Toulouse, Malaga, Cenova, Selanik, Napoli ve Torino...

06.05.2011 - 23:37

Yeni hatlarımızla dünya evimiz siz misafirimizsiniz

Şiraz seferleri başladı.

290€’dan başlayan fiyatlarla şarkın gizemli dünyasına Türk Hava Yolları ayrıcalığıyla uçun.
Türk Hava Yolları artık Şiraz’a da uçuyor. Mart ayında başlayan seferler ile şarkın zarif başkenti sizleri bekliyor. Güney İran’da Fars Eyaleti’nin merkezi olan şehir İran’ın en büyük şehirlerinden bir tanesi. Tarihte birçok kez Pers İmparatorluğu’na ve İran’a başkentlik yapan şehir, sanat başkenti olarak da anılıyor. Türk Hava Yolları’nın 290€’dan başlayan bilet fiyatlarıyla şarkın kalbine yolculuk fırsatını kaçırmayın.

Valencia seferleri başladı.

197€’dan başlayan fiyatlarla İspanya’nın sıcak sahillerine Türk Hava Yolları ile uçun.
Türk Hava Yolları’nın Valencia seferleri başladı. Güney İspanya’da Valenciana bölgesinin başkenti olan Valencia, aynı zamanda İspanya’nın en büyük üçüncü şehri. Güzel sahili ve hareketli şehir hayatıyla sıcak akdeniz ruhunu yansıtan şehir, Türk Hava Yolları’nın 197€’den başlayan fiyatlarıyla sizi bekliyor.

Toulouse’a da uçuyoruz.

197€’dan başlayan fiyatlarla Toulouse’a Türk Hava Yolları ayrıcalığı ile uçuyoruz.
Türk Hava Yolları’nın Toulouse seferleri 18 Nisan’da başlıyor. Avrupa havacılık endüstrisinin merkezlerinden biri olan ve aynı zamanda üniversiteler şehri olarak da bilinen Toulouse, Güney Fransa’da Midi-Pyrénéés bölgesinin merkezi ve Fransa’nın dördüncü büyük şehri. Gelişmiş endüstri imkanları ve üniversiteler sayesinde genç bir nüfusa sahip ve Güney Fransa’nın en hareketli şehirlerinden biri. 197€’dan başlayan bilet fiyatlarla Türk Hava Yolları sizi Toulouse’u keşfetmeye davet ediyor.

Malaga’ya da uçuyoruz.

197€’dan başlayan fiyatlarla Endülüs’ün liman kenti Malaga’ya uçuyoruz.
Türk Hava Yolları’nın Malaga seferleri 27 Nisan’da başlıyor. Endülüs’ün ikinci büyük kenti olan Malaga, güzel sahilleri ve hareketli şehir hayatı ile sizleri bekliyor. Aynı zamanda Pablo Picasso’nun da doğum yeri olan Malaga, Endülüs ve Akdeniz ruhunu birleştiren sıcak bir İspanyol kenti. 197€’dan başlayan bilet fiyatlarıyla Türk Hava Yolları sizi Endülüs’e davet ediyor.

Cenova’ya da uçuyoruz.

185€’dan başlayan fiyatlarla Cenova’ya Türk Hava Yolları ayrıcalığıyla uçun.
Türk Hava Yolları’nın Cenova seferleri 4 Mayıs’ta başlıyor. İtalya’nın Liguria bölgesinin merkezi olan şehir, Avrupa’nın en büyük sur içi antik kentlerinden birine sahip. Tarihte de önemli bir şehir devlet olarak bilinen Cenova, bugün İtalya’nın ve Akdeniz’in en önemli liman ve ticaret kentlerinden biri. 185€’dan başlayan bilet fiyatlarıyla Cenova’yı Türk Hava Yolları ile keşfedin.

Selanik seferleri başlıyor.

165€’dan başlayan fiyatlarla Selanik’e Türk Hava Yolları ile uçuyoruz.
Türk Hava Yolları’nın Selanik seferleri 27 Mayıs’ta başlıyor. Yunanistan’ın Atina’dan sonra en büyük şehri olan Selanik, aynı zamanda bir kültür, sanat ve ticaret merkezi. Ege’nin Batı kıyısındaki şehir, tarihi geçmişi ve denizle iç içe olan yapısıyla adeta İzmir’in karşı kıyıdaki kardeş şehri. 165€’dan başlayan bilet fiyatlarıyla Türk Hava Yolları sizi Ege’nin karşı kıyısına davet ediyor.

Napoli seferleri başlıyor.

191€’dan başlayan fiyatlarla Napoli’ye Türk Hava Yolları ayrıcalığıyla uçun.
Türk Hava Yolları’nın Napoli seferleri 28 Haziran’da başlıyor. Güney İtalya’nın Campania bölgesinin merkezi ve İtalya’nın üçüncü büyük şehri olan Napoli, İtalya’nın kültür, sanat ve mimaride dünyaca ünlü bir merkezi. Aynı zamanda hareketli şehir hayatı, sıcak iklimi ve kültürel özellikleri ile İtalyan ruhunu en iyi yansıtan şehirlerden biri. Türk Hava Yolları’nın 195€’dan başlayan bilet fiyatları ile Napoli’de Dolce vita!

Torino seferleri başlıyor.

185€’dan başlayan fiyatlarla Torino’ya Türk Hava Yolları ayrıcalığıyla uçun.
Türk Hava Yolları’nın Torino seferleri 2 Ağustos’ta başlıyor. Kuzey İtalya’nın Piemonte bölgesinin başkenti olan Torino, İtalya’nın en büyük dördüncü şehri. Po nehri’nin kıyısında kurulmuş olan şehir Alp Dağları ile çevrili. Önemli bir endüstri şehri olan Torino aynı zamanda otomotiv devi olan Fiat’ın da merkezi. Türk Hava Yolları’nın 185€’dan başlayan fiyatlarıyla Torino sizi bekliyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...