Yeni model-oyuncu

Şöhretini Sports Illustrated'ın meşhur bikini özel sayısına borçlu. Son yılların en güzel kadınlarından Brooklyn Decker, filmi Battleship'in çekiminden sonraki ilk pozlarını GQ Türkiye'ye verdi.

31.03.2012 - 10:43

Yeni model-oyuncu

Brooklyn Decker GQ'nun “Çocukluğuna dönelim” teklifine “Küçükken hep veteriner olmak istemişimdir” cümlesiyle karşılık vermiş. Decker’ın veteriner olma hikayesi kulağa güzel gelsin diye sonradan kurgulanmış, hesaplı kitaplı bir durum değil. Küçük bir kızken evlerinde beş köpeği ve bir kedisi olduğunu anlatıyor tatlı tatlı. Kedisini köpeğini, Brooklyn’den ayırmadan büyütüp yetiştirmiş Ohio’lu bir aile tarif ediyor.

Meşhur Sports Illustrated kapağına bakınca Brooklyn’in keşfedildiği günü şöyle anlatıyor:

"Üzerimde bir jean, bir tişört, altımda koca bir kamyon, tam bir erkek Fatma kılığında alışveriş merkezine gidiyorum. Marketten birkaç parça bir şey alıp çıkmam lazım. Genç bir kız yanıma yaklaşıp model olmak isteyip istemediğimi sordu. O an aynada bir kendime, bir de kızın suratına uzun uzun baktığımı hatırlıyorum."

Para için başladığı modellik, onu bir sene içinde, New York’ta sekiz modelle paylaştığı bir apartman dairesine taşır: “New York’a taşınmak, hayatta başıma gelebilecek en cool olaylardan biriydi.”


Brooklyn’in New York’a duyduğu heyecandan çok sekiz modelin bir arada yaşadığı evi ise şöyle tarif ediyor: “Hepimiz bir cast’tan diğerine koşuşturuyorduk. Bir günde 14 cast’a katıldığımı hatırlıyorum. Evse tam bir curcunaydı. Mutfaktan fare çıktığı günü görmeniz lazımdı. Hepimiz çığlık çığlığa etrafta koşturuyorduk.”

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...