Yeni programı için kılık değiştirdi

Paris Hilton yeni reality show'unun çekimleri için siyah peruk ve iri gözlüklerle Los Angeles sokaklarındaydı.

25.11.2010 - 14:34

Yeni programı için kılık değiştirdi

İlk bakışta beraber eğlenen sıradan iki arkadaş gibi görünüyorlar.

Ancak onlar Paris Hilton ile Brooke Mueller. İkili Los Angeles’ta Paris Hilton'un yeni realite programı için çekim yaparken eğlenmek için peruklar taktılar.

Bir yandan pizza yiyip kola içen iki kadının keyfine diyecek yoktu.

Paris Hilton ve Brooke Mueller peruk takmaktan oldukça memnun görünüyor Paris Hilton ve Brooke Mueller peruk takmaktan oldukça memnun görünüyor

Peruğunun altına dizlerine kadar inen siyah bir palto ve siyah binici çizmeleri giyen 29 yaşındaki Paris Hilton kendini kıkırdamaktan alamadı.

33 yaşındaki Brooke Mueller ise kızıl bir peruk taktı.

Paris Hilton'un perukları bu kadar komik bulması şaşırtıcı, zira Hairtech International isimli peruk şirketi yakın zamanda yıldıza 35 milyon dolarlık bir tazminat davası açtı.

Paris Hilton chihuahua cinsi köpeğini taşıyarak pembe Bentley’inden inerken tam bir sosyete yıldızı gibi görünüyordu Paris Hilton chihuahua cinsi köpeğini taşıyarak pembe Bentley’inden inerken tam bir sosyete yıldızı gibi görünüyordu

Şirket Paris’i rakiplerinin peruklarını giymekle ve 2007’de hapse girerek sözleşme koşullarını ihlal etmekle suçlamıştı.

Ama bugün Paris’in Hairtech International’a 3 milyon dolarlık bir karşı dava açtığı açıklandı.

ABD merkezli web sitesi TMZ’ye göre otel yıldızının varisi ‘profesyonel ve onurlu’ davrandığını iddia etti.

Paris Hilton Beverly Hills’teki evinin önünde yeni realite programı için çekim yapıyor Paris Hilton Beverly Hills’teki evinin önünde yeni realite programı için çekim yapıyor

Paris Hilton ayrıca şirketin başkanının bir çekimden sonra ona bir eposta gönderdiğini ve ‘Hey Paris. Çok uzun bir gün geçirdiğini biliyorum, ama Muhteşemdin bebek. İlk çekimlerden bunun harika bir reklam olacağını anladım, tam anlamıyla inanılmazdın.’ diye övdüğünü de iddia ediyor.

Paris Hilton realite programını başarıya ulaştırmak için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Dar bir kot pantolon, leopar desenli mavi bir yelek ve ona uygun bir mavi deri ceket giyen Paris Hilton'un yüzünde somurtkan bir ifade vardı.

Paris Hilton 'barbi otomobili' renklerinde bir Bentley kullanıyor Paris Hilton 'barbi otomobili' renklerinde bir Bentley kullanıyor
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...