NTV

Yeşim Ceren Bozoğlu: Tipik bir Türk erkeği gibi yatağa gitti

Yaşam

Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, set dönüşü peşine takılan kediye evine aldı. Sosyal medyadan isim aradığı kediyi anlatırken insan benzetmeleri yaptı.

BİR KAP MAMA BİR KAP SU

Rol aldığı dizilerde canlandırdığı kötü karakterlerle dikkat çeken oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, yaptığı paylaşımla hayvanseverliğinin boyutunu göz önüne serdi.

Başarılı oyuncu, şu sıralar oynadığı 'Kalbimdeki Deniz' dizisinin setinden evine dönerken peşine takılan kediyi evine aldı. Bozoğlu, hayvanlar konusunda ne kadar hassas olduğunu ise şu satırlarla gösterdi:

"KARNINI DOYURDUKTAN SONRA..."

"Setten dönüyordum, farkettirmeden benimle beraber gelmiş; bir baktım,kapıdan süzüldü ;teklifsizce içeri girdi. Kırk yıllık sahibimmiş gibi "yemek ver" diye söylenmeye başladı...(Çünkü kedisi olan herkes bilir ki, kedi senin sahibindir, sen kedinin değil) Karnını doyurduktan sonra, tipik bir Türk erkeği gibi yatağa gitti. Çenesi çok düşük yalnız. İstediğini alana kadar katiyen susmuyor.

"ASLAN BURCU OLDUĞUNDAN ŞÜPHELENİYORUM"

Aslan burcu olduğundan şüpheleniyorum. Bir yandan da Mihriyeyi aldatıyormuşum hissi. Sabah gitmek ister belki diye kapıyı açtım, hiç oralı olmadı. Tek gecelik aşkların kedisi değiliz galiba. Agresif, çenesi düşük fakat çok yakışıklı... İsim önerilerinizi alayım mı?

ETİKETLER