'Yeter; kapa çeneni'

Ünlü şarkıcı Demet Akalın ile Twitter'da büyük bir tartışma yaşadığı Mehmet Ali Ilıcak yeniden birbirine girdi.

24.05.2011 - 15:46

'Yeter; kapa çeneni'

Demet Akalın, daha önce Twitter'da, Survivor'da yarışan Nihat Doğan için "Nihat'ı seviyorum" diye yazmış, Ilıcak da "Nihat kim? Yeni enişte mi?" diye sormuştu. Bu sözler, iki ünlü arasında tartışmaya neden olmuştu.

Akalın'ın eski eşi ve sevgilisi Önder Bekensir de, Ilıcak'a "Bilgisayar klavyesinden yazmak, yorum yapmak kolay. Yüzyüze yapmayı dene de yedireyim sana o klavyeyi" diye yazmıştı.

Ilıcak, Bekensir'in bu sözlerine şu sözlerle cevap verdi:

"Önder'i tanımam, bilmem. Ama Demet İtalya'da doğsaydı, operacı olurdu. Ama Türkiye'de doğduğu için ancak popçu olabildi. Bunlar polemikle beslenen çiftler, bana uygun değil tarzları. Ama unutmayın ki bu ülkede star olan Ajda Pekkan'dır..."

Demet Akalın'ın bu sözlere karşı cevabı gecikmedi. Akalın, mesajında Ilıcak'ın eşi Meyra'ya da gönderme yaptı:

"Ya, yazık şu kızcağıza, bir konser bağlayın da kocası sussun. Günahtır, ayıptır. En az 45 gün önce kampa giriyor ama yedeğim olabilmesi için bile 35 bin konser vermesi lazım. Senede tek konser vermekle olmaz."

Mehmet Ali Ilıcak, oldukça ağır bir ifadeyle Akanlın'a cevap verdi. Ilıcak,Twitter sayfasında "Eşim Meyra’dan bu vesile ile özür diliyorum.Pırlanta yüreğini,tertemiz hislerini bir Ş.....tının Pisliğine muhatap ettiğim için!" notunu yazdı.

Bunun üzerine Akalın da "Bir daha ağzını açarsan kadın halimle karşına dikilirim...Yeter... Kapa çeneni..." dedi.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...