Yılın düğünü çılgınlığa dönüştü

‘Kraliyet Düğünü’ dünyanın dört bir yanını etkilemeye başladı. Peru'da Ant Dağları’nda yaşayan Şamanlar bile Prens william ile Kate Middleton'ın mutlu olması için harekete geçti. İşte düğünle ilgili çılgınlıklar...

28.04.2011 - 17:24

Yılın düğünü çılgınlığa dönüştü

Sadece İngilizleri değil, Güney Amerika ülkesi Peru'da yaşayan Şamanları bile düğün heyecanı sardı. Ant Dağları kıyısında yaşayan Şamanlar, Prens William ile Kate Middleton'ın mutlu bir evliliği olması için dua etti. Şamanlar Prens William'ı koruması için, Lady Diana'nın ruhuyla da irtibatta olduklarını söyledi.


1200 LİRALIK DÜĞÜN PİZZASI
Düğüne olan ilgi gıda şirketlerini de harekete geçirdi. Bir pizza firması kraliyet düğününe özel pizza üretmeye başladı. Firma pizzayı 1200 liradan satıyor.

DİŞLERİNE WILLIAM ve KATE DÖVMESİ YAPTIRDI
Düğünle ilgili ilginçlikler ve ilginç rakamlar bunlarla da sınırlı değil. İngiliz bir tesisatçı 1000 sterlin harcayarak çiftin resimlerini ön dişlerine dövme yaptırdı.

DÜĞÜN İÇİN AÇLIK GREVİ
En büyük hayali bu düğüne katılabilmek olan 19 yaşındaki Meksikalı Estibalis Chavez de 17 günden bu yana New Mexico'daki İngiliz Büyükelçiliği önünde açlık grevi yapıyor.

Dişlerine William ve Kate dövmesi yaptıran tesisatçı Dişlerine William ve Kate dövmesi yaptıran tesisatçı

İngiltere’de çiftin onuruna 5500 sokak partisi düzenlenecek. Düğün sırasında güvenlik için 5000 polis görev alacak.

Peru'da yaşayan Şamanlar çiftin mutlulukları için böyle dua etti. Peru'da yaşayan Şamanlar çiftin mutlulukları için böyle dua etti.


Düğünün ülkeye maliyetinin 6 milyar sterlini bulacağı tahmin edilirken düğün için ilan edilen 4 günlük resmi tatilin de ekonomik kayıplara yol açacağı öne sürülüyor.

Peru'da yaşayan Şamanlar çiftin mutlulukları için böyle dua etti. Peru'da yaşayan Şamanlar çiftin mutlulukları için böyle dua etti.


falsefalseİLGİLİ HABERLER

Dünyanın en pahalı 3’üncü düğünü
Monarşi Kate'e bel bağladı
Blair ve Brown'a düğün çalımı
Büyük aşk nasıl başladı?
Kraliyet Düğünü’nde Suriye krizi
Davetiyeler Türk malı
2 milyar kişinin gözü bu düğünde olacak
İşte kraliyet düğününün konukları
Kraliyet Düğünü NTV’de
Gelinbaşı Türk kuaförden

Uğruna resmi tatil ilan edilen 'Kraliyet Düğünü'nün detayları için tıklayın. Uğruna resmi tatil ilan edilen 'Kraliyet Düğünü'nün detayları için tıklayın.

'Kraliyet Düğünü'ne böyle hazırlanıldı

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...