Yine cezaevi yolu göründü

Skandallarıyla gündeme gelen ünlü oyuncu, tekrar hakim karşısına çıkacak.

19.10.2011 - 11:51

Yine cezaevi yolu göründü

Los Angeles savcısı, Lindsay Lohan'ın bir kadın sığınma evindeki zorunlu kamu hizmeti görevinden atıldığı için tekrar cezaevine gönderilmesini isteyecek.        

Lohan, Nisan ayında California'da bir kuyumcudan 2500 dolarlık bir kolye çalarak, daha önceki suçuyla ilgili şartlı tahliye kurallarını ihlal ettiği için 120 gün hapis ve kamu hizmeti cezasına çarptırılmıştı. Genç yıldızın, evsiz kadınlara yardım eden bir kuruluşa ait kadın sığınma merkezinde 360 saat kamu hizmeti vermesi gerekiyordu.       

Ancak Lohan'ın orada kaç saat bulunduğu bilinmiyor. Merkez, Lohan'ın görevine son vermiş, ünlü yıldız da son zamanlarda saatlerini doldurmak için Amerikan Kızılhaçı ile birlikte çalışmaya başlamıştı.       

Daha önce 4 kez hapis cezası alan Lohan'ın bir kez daha demir parmaklıklar arkasına gönderilip gönderilmeyeceği Los Angeles mahkemesi yargıcının elinde. Yargıç, şartlı tahliye kurallarını ihlal ettiğine karar verirse, Lohan'a bir kez daha duruşmaya çıkacak ve cezaevi yolu görünebilecek.        

Lohan'a kadın sığınma evinde kamu hizmeti cezası veren yargıç, bu cezanın ünlü yıldızı yola getireceğine inandığını söylemişti. Lohan, halen psikolojik danışmanlık alıyor ve mağazalardan hırsızlık yapanlar için düzenlenen bir programa katılıyor.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...