Galatasaraylı futbolcu Wesley Sneijder'in eşi Yolanthe Cabau Hollanda'nın Müge Anlı'sı olmak için kolları sıvadı.

Yolanthe Cabau, geçtiğimiz günlerde Hollanda'da bir reality şov programını sunmaya başladı. Posta’nın haberine göre Cabau, RTL 4 adlı kanalda; birbirlerine kavuşamayan kardeşleri, anne-kızları, baba-oğulları bir araya getiriyor.

İlk bölümü geçtiğimiz çarşamba gecesi yayınlanan program, Aruba'da ve Hollanda'da yaşayan iki kardeşin kavuşmasını ekrana getirdi.

Bu iki kardeşin yolu, 1990 yılında ailelerini kaybettikleri trafik kazasının ardından ayrılmış. Kardeşlerden biri başka bir aileye evlatlık olarak verilmiş.

Cabau'nun sunduğu programda kardeşler, 26 yıl sonra ilk kez bir araya geldi. Kardeşlerin buluşma anı, tüm Hollandalıları hüzne boğdu. Prime Time'da yayınlanan ilk bölüm, 1 milyon kişi tarafından izlendi.

Yolanthe yeni programı için "Böyle bir programı sunduğum için çok mutluyum. Tecrübesiz olmama rağmen böyle bir programı benim sunmamı istediler" dedi.

Programın bundan sonraki bölümleri Güney Afrika, Tayland, Haiti, Dominik Cumhuriyeti ve Kolombiya'da çekilecek.

Programın ikinci bölümünde ise 15 yaşındayken hamile kaldıktan sonra babası tarafından zorla çocuğunu evlatlık veren bir kadının dramı var.