Yüksek Sosyete 12. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Star TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete'nin 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 12. yeni bölümde Cansu gerçekleri açıklayacak mı?

04.09.2016 - 12:35 | Son Güncelleme : 06.09.2016 - 17:56

Yüksek Sosyete 12. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Star TV'nin perşembe akşamları yayınlanan ve yayınlandığı akşamlar büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Yüksek Sosyete'nin heyecanla beklenen 12.yeni bölüm fragmanı izleyiciyle buluştu.

11.BÖLÜMDE NELER YAŞANDI

Sosyetenin iki köklü ailesini bir araya getirmeye karar veren Süreyya ve Bedia, Mert ve Cansu’nun planladıkları randevudan kaçmasına izin vermedi. Cansu (Hazar Ergüçlü) Kerem’e (Engin Öztürk) daha gerçekleri açıklayamadığı için, Mert (Ozan Dolunay) ise Ece’ye (Meriç Aral) ihanet etmek istemediğinden bu randevudan kaçmak için türlü yollara başvururlar. Bu sırada Süreyya boşanma kararını Metin’e ve tüm ailesine şatafatlı bir akşam yemeğinde açıklamaya karar verir. 

11.BÖLÜM FİNAL SAHNESİ

Can (Özgün Çoban) tekne ile denize açılır. Daha sonra teknesi kıyıya vurur. Ancak Can'dan haber alınamamaktadır. Haberi duyan Süreyya (Zuhal Olcay) ve Cansu (Hazar Ergüçlü) gözyaşlarını tututamaz. Süreyya bu işin sorumlusu olarak Metin'i (Hakkı Ergök) görür. Olay yerine gelen Metin'e tokat atar.  

12.BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Kerem gerçekleri itiraf ederek rahatlasa da Yüksek Sosyete 11. bölümünde Mert ile Cansu'nun sırlarını saklaması gittikçe zorlaştı. Yüksek Sosyete 12.yeni bölümde Kerem, Cansu'nun kendilerinden sakladığı gerçeklerin peşine düşecek ve Cansu için çember iyice daralacak. Öte yandan 11.bölüm final sahnesinde denize açıldıktan sonra haber alınamayan Can'a ne oldu? sorusunun cevabı yanıt bulacak.

YÜKSEK SOSYETE 12. BÖLÜM 2. FRAGMANI - İZLE

YÜKSEK SOSYETE 12. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

Sayfa Yükleniyor...