Yüksek Sosyete 19. yeni bölüm fragmanları yayınlandı (Cansu'nun zor kararı)

Yüksek Sosyete 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete'de Kerem (Engin Öztürk) ile Hazar Ergüçlü (Cansu) arasında ipler kopma noktasına geliyor. Yüksek Sosyete 18. bölümde Kerem affedilmez bir adım attı. Cansu'nun gözyaşlarıyla biten Yüksek Sosyete'nin yeni bölümünde neler olacak?

01.11.2016 - 17:05 | Son Güncelleme : 03.11.2016 - 11:04

Yüksek Sosyete 19. yeni bölüm fragmanları yayınlandı (Cansu'nun zor kararı)

Yüksek Sosyete 19. yeni bölümde çiftler arasındati uçurum her geçen gün açılıyor. Kerem'i Sude'yle gören Cansu; çok zor olsa da bir karar verir. Artık Kerem, onun sevdiği Kerem değildir ve dönüp gitme vakti gelmiştir.

19. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Kerem ise ilk defa çıktığı yolun, ne kadar can yakıcı olduğu gerçeğiyle yüzleşir.

19.BÖLÜM 2. FRAGMAN

Bedia'nın sürpriz davetinde Ece, Mert'in gerçek dünyasıyla tanışır. Ece ve Mert ilk defa bu kadar derin bir yol ayrımına gelirler.

Öte yandan Levent ve Süreyya arasındakileri fark eden Metin; gözünü Süreyya'dan ayırmaz. Levent ve Metin'in arasında Süreyya için savaş başlamıştır.

Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü’nün başrolünü paylaştığı, oyuncu kadrosunda Meriç Aral, Ozan Dolunay, Zuhal Olcay, Hakkı Ergök, Aliye Uzunatağan, Taner Parlas, Hülya Gülşen Irmak, Ceyda Tepeliler, Gülşah Çomaoğlu, Özgün Çoban,Yasin Çam, Aybike Turan’ın yer aldığı Yüksek Sosyete yeni bölümüyle 3 Kasım Perşembe akşamı Star TV'de ekrana geliyor.

Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Feride Kaytan’ın yaptığı dizinin yapımcılığını Bi Yapım üsteniyor.

18. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kerem'e karşı hala kendini suçlu hisseden Cansu her fırsatta kendini affettirmeye çalıştı ancak Kerem, bu çabaları görmezden geldi. Sonunda Kerem, bu aşka kapılarını tamamen kapatmak için affedilmez bir adım attı.

Bedia; Oliva'yı ve Mert'i kaybedecek olmanın hırsıyla, bu ortaklık yüzünden Süreyya'yı suçladı. İki kadın tekrar karşı karşıya geldi ve aralarındaki dostluk köprüleri yıkıldı.

Diğer yandan Bedia'nın baskısı işe yaramadı, Ece Mert'e daha sıkı sarıldı. Süreyya için ise zor günler kapıda. Metin, Levent konusunda ipleri eline almaya çalışırken, Işıl ise Ela'yı almak için her şeyi göze almıştır.

Senaryosunu Yazı Odası’nın kaleme aldığı, yönetmenliğini Feride Kaytan’ın yaptığı dizinin yapımcılığını Bi Yapım üsteniyor.

Sayfa Yükleniyor...