Yüksek Sosyete'nin 11. yeni bölüm fragmanında gerçekler ortaya çıkıyor

Star TV'nin sevilen dizisi Yüksek Sosyete'nin 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yüksek Sosyete'nin 10. bölümüne Kerem'in (Engin Öztürk) itirafı damga vurdu. Peki sevilen dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?

Haberler 30.08.2016 - 15:07 | Son Güncelleme : 31.08.2016 - 12:56

Yüksek Sosyete'nin 11. yeni bölüm fragmanında gerçekler ortaya çıkıyor

Yüksek Sosyete'nin merakla beklenen 11. bölüm fragmanı yeni bölümde Süreyya Koran ve Bedia Çalhan'ın; Mert ile Cansu'yu tanıştırmak için ellerinden geleni yapacaklarının sinyalini verdi.

YÜKSEK SOSYETE 11. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kerem gerçekleri itiraf ederek rahatlasa da Yüksek Sosyete 11. yeni bölümünde Mert ile Cansu'nun sırlarını saklaması gittikçe zorlaşacak. Yüksek Sosyete 11. yeni bölüm fragmanı sonrası izleyiciler, Mert ile Cansu'nun birbirleri hakkındaki gerçeği öğrenip öğrenmeyecekleri ve bunu Ece ile kerem itiraf edip etmeyeceklerini merakla beklemeye başladı. Süreyya ile Avukat Levent arasındaki yakınlaşmanın nereye varacağı ise Yüksek Sosyete 11. yeni bölümde merakla beklenen başka bir konu oldu.

YÜKSEK SOSYETE 11. BÖLÜM 2. FRAGMAN - İZLE

YÜKSEK SOSYETE 11. BÖLÜM FRAGMAN - İZLE

İlgiyle izlenen dizinin 10. bölümünde Kerem'in, aslında Mert olmadığını öğrenen Cansu gerçeklerden etkilenmedi. Hatta ikili arasındaki yakınlık daha da arttı ve aile kahvaltısı ile taçlandı.

İHANET KRİZİ

Ancak Kerem'in itirafları, Mert tarafından ihanet olarak yorumlandı ve iki arkadaş arasında ciddi sorunlar yaşanmasına neden oldu. Yüksek Sosyete'nin 10 bölümünde yıllardır ağabey kardeş gibi büyüyen Mert ile Kerem zor da olsu Cansu'nun desteği ise krizi aşmayı başardı. 

MERT İLE CANSU GERÇEKLERİ SÖYLEYEMEDİ

Ancak gerçeklerin ortaya çıkması hem Mert'i hem de Cansu'yu daha zor durumda bırnaktı. Mert, gerçek kimliğini Ece'ye açıklamaya karar verse de buna bir türlü cesaret edemedi. Aynı problemle boğuşan ve cesaretini toplayan Cansu ise buna bir türlü fırsat bulamadı.

SÜREYYA BOŞANIYOR

Yüksek Sosyete'nin 10. bölümünde çok konuşan başka bir konu ise Avukat Levent ile Süreyya arasında yaşananlar oldu. Projenin de etkisiyle birlikte çok fazla vakit geçiren Levent ile Süreyya birbirlerine gittikçe yakınlaştı. Süreyya'nın boşanmaya karar vermesiyle Yüksek Sosyete'nin 11. yeni bölümde ikili arasındaki bağların daha da güçleneceğine dair beklenti oluştu.

YÜKSEK SOSYETE 9. BÖLÜMDE MERT ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Yüksek Sosyete'nin 9.  bölümünde Kerem'in gerçekleri itiraf edeceği sırada kaza geçiren Mert, yaşam mücadelesini kazandı.Hatta Ece, yaşananların etkisiyle Mert'e itirafta bulundu ve ikili sevgili oldu. Bu gelişmeler de Kerem ile Cansu arasındaki tüm engelleri kaldırdı. Sevgili olan çiftler, ayrı ayır birbirinden romantik bir gece yaşadı. Yüksek Sosyete'nin. 9. bölümün öpüşme sahneleri damga vurdu. 

Sayfa Yükleniyor...