Sevgili Yükselen Akrep, öncelikle haklısınız.! Siz karşı konulmazsınız. Tüm tehlikeli yönlerinize rağmen insanlar size çekilmekten kendilerini alamayacaklardır. Karizmatik yapınız , cazibeli bir görünümü size kazandırıyor. Kişilere yardım etmeye çalışırken, bilge ve yardımsever görüntünüz kendinizi saklamaya çalıştığınızı gözlerden kaçırmıyor.

Eğer öğretmeye çalıştığınız konuların tüm anlatımına izin verilirse, çok şeyleri paylaşır ve bunu güzel de aktarırsınız. Ancak kendiniz asla uygulamazsınız. Teoride yarattığınız mükemmel dünyanızı gerçekleştirmek için yalnızca başkalarının değişmesi yeterli olacaktır. Böylece konuşarak pek çok şeyi kendi lehinize çevirebilirsiniz. Gizemli cazibeniz buna destek olacaktır. Ancak bu değiştirme sürecini mutlaka geçekleştirmek istiyorsanız, bu konudaki inatçı rolünüz kişileri biraz üzebilir.

Başarılı bir görev adamı olmak tam size göre. Siyah ve beyazın arasında gri olmayan hayata bakış açınız, emir komuta zinciri olaylar içinde sizi önemli bir göreve taşıyacaktır. Fakat ya hep, ya hiç' çi tutumunuz bir şirkette çalışıyorsanız, pek çok kişiyi zorlayacaktır. Bir ürünün piyasaya çıkma sürecinde amacınız için pek çok çalışan iş değiştirmek zorunda kalabilir. Size bir iş , bir proje paylaşımcısı iseniz, enerjinizi akıtacak başka şeyler ile de zamanınızı doldurmanızı öneririm. Fiziksel enerji kaybınız, baskın patron karakterinizi biraz hafifletecek ve hayatın yükünün sizi zorlayan yapısının gerginliğini üzerinizden alacaktır.

Kendinizi üzseniz de, üzmeseniz de, hayatın size pek çok şanslar tanıdığını göreceksiniz.

Gerginliğin, etrafınızdakilere bir kalp ameliyatının üzüntü ve stresini yaşatmanızın, sorunu yalnızca çözüme uzak kıldığını bir koşu bandında koşarken düşünebilirsiniz.

Kırılmayın sevgili Yükselen Akrep her şeyi gerçekten iyi olması için istiyorsunuz. Fakat biraz daha yumuşamalısınız. Tabii önce kendinize. Doğal hayatınızda size verilmiş olan kıskaçlarınız yüzünden hem başkalarına hem kendinize zarar verebilirsiniz.

Bir sorunumuz daha var sevgili yükselen Akrep, size değişmeniz gerektiğini önermek bile çok zor. Biz değişsek daha iyi olur diye düşünebilirsiniz. Biz birlikte değişmeyi öneriyoruz. Bize tanıdığınız şansları kendinize de tanıyın ve karşı burcunuz yükselen Boğa ' lar gibi sabırlı sakin bir hayatta akışa güvenmeniz gerektiği bilinci ile yaşayın. Dönüştürme hızınız yaşam ile aynı hızla gitmiyor. Grileri hayatınıza sokmalısınız. Başka bakış açıları yemeğinize lezzet katan baharatlar gibi olacaktır. 
http://www.astrologyanalyst.com