Tüm evren sizin için okunması, her kelimesi bilinmesi gerekli bir kitap. Sizinle konuşarak insanlar içinde yaşadıkları büyük resmi ve neresinde olduklarını görebilirler. Sizin için bir şekil, bir olay tüm detayları ile öğrenilmelidir. En güzel huyunuz; ne olursa olsun her şeyin sonunda iyiye gideceğine olan inancınız ve bu sayede her şeyi olumlu yöne çekme başarınızdır. Yaşamın birbirine içinde ancak birbiri ile ilgisi yokmuş gibi görünen konuları arasındaki bağı görmek ve göstermekten keyif alırsınız. Özgür ruhunuz sizi iyi bir seyyah, felsefeci, iyi bir anlatıcı, iyi bir yazar yapacaktır.

Her şeyin bir şekilde düzeleceğine olan inancı bir konuda sorun çıkarabilir. Gerçekten endişelenmesi gerekli konularda, bu konuda onu uyaracak bir partner, arkadaş ya da bir aile üyesi gerebilir. Olumlu bakış açılarının sınırı kaçırabilir. Ve pratik düşünerek hızlı hareket etmeniz gereken acil bir durumda hala umut ile kendinize telkin veriyor olabilirsiniz. Bu noktada hatırlatmak gerekli, karşı burcunuz İkizlerin pratik doğasına yaklaşmalısınız.

Yükselen Yay burçları çok iyi bir öğretmen olabilirler. Su grubu desteğiniz var ise, sanatsal özelliklerinizi sergileyebilir yada başkalarınınkini su yüzüne çıkarabilirsiniz. Bir konuda tüm bu güzellikler içinde törpülemeniz gereken bir huyunuz var ki, insanları felsefi olarak eğitir ve onların değişimini beklerken bazen acele edebilir yada kabalaşabilirsiniz. Aslında niyetiniz kötü değil. Fazlası ile dürüstsünüz ve karşınızdakinin bunları duymasının ilerlemesine destek olacağına inanıyorsunuz. Bu yüzden bazı kişiler tarafından patavatsızlık ile yargılanabilirsiniz.

İnsanları değiştirmediğiniz vakitlerde durmak bilmeden kendiniz ile uğraşırsınız. Rahatça bir köşede oturmak ,özel olarak bir açınız yok ise, sizin pek sevdiğiniz bir zaman değerlendirme metodu değildir. Zamanınız çok kıymetlidir, boş oturuyor gibi göründüğü vakitlerde bile çok şey düşünüyor, felsefelerin içsel tartışmalarını yapıyor olabilirsiniz. Bunun da olmadığı zamanlarda evinizde insan vücudunun gelişimini yada çok yüksek bir binanın nasıl yapıldığını anlatan bir belgesel yada bir ülkenin daha önce ayak basılmamış mekanlarını gösteren özel bir şeyler izliyor olabilirsiniz.

Bir sorununuz olabilir ki, o da sizin doğrulanma arzunuzdur. Zorlayıcı bir açınız yok ise, doğal yollardan gerçekleşecek olan tanınma serüveniniz size ödül gibi gelecektir. Fakat bu konuda zorlayıcı açılarınız var ise isminizi duyurmanız sizin için bir egosal kavgaya dönüşebilir. Size ayrılmış vaktin zorla alınmaya çalışılmasından hiç hoşlanmazsınız. Büyük ihtimal ile evrenin gizemi ile uğraşıyorsunuz. Ve insanların beklentilerini karşılamanın zamanı değil!

Size önerim bilgilerinizi, birikimlerinizi insanlığın hayrına ve onların kendilerini dönüştürmelerini sağlamak üzere bir araya getirmek için kullanın. Ödülünüz sonuçlar ve teşekkürler ile olacaktır. Egonuzun gizil tehlikesini unutmadan, bilgiyi yalnızca kendinizi için değil tüm dünya için kullanın. Size yardım etmek isteyen kişilere karşı koymayın. Dönüştürmek için dönüşmeyi öğrenmelisiniz. Egonuz sizin zaten tam olduğunuz illüzyonunu yaratabilir. 
http://www.astrologyanalyst.com