Modern atmosferi ve farklı kullanım alanlarıyla pek çok etkinliğe ev sahipliği yapan, UNIQ İstanbul’da yer alan Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde 150’ye yakın seçkin marka yer alacak. Etkinliğin yeme içme sponsoru, Doğuş Müşteri Sistemleri’nin mobil rezervasyon uygulaması Rezervin olacak. Etkinlik içerisinde ziyaretçilerin gün boyunca keyifli vakit geçirebilecekleri, sosyalleşebilecekleri Cafe di Dolce Pastanesi ve Gram gibi yeme içme mekanları da mevcut. Ayrıca etkinliği renklendirmek adına iyi müzik ve iyi yemeğin yanı sıra “Happy Hour” aktivitelerine de yer verilecek. Gurme ikramların, Fransız yeme-içme markası La Petite Maison tarafından yapılacağı ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri, alışverişin yanı sıra konukların damak zevkine de hitap edecek.

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’ne Aret Vartanyan İmzası

Daha önceki yıllarda elde edilen başarı nedeniyle birçok lüks markanın aylar öncesinden katılım için hazırlıklara başladığı “Yılbaşı Alışveriş Günleri”, alışverişin yanı sıra keyifli aktiviteler, yeme-içme ve kültür-sanat etkinlikler ile de desteklenecek. Başarılı kişisel gelişim yazarı Aret Vartanyan, 9 Aralık Çarşamba günü ziyaretçilerle bir araya gelerek kitaplarını okurları için imzalıyor olacak.

ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri’nde Çiçek Workshop’u…

2 günlük etkinlik süresince gerçekleşecek Çiçek Workshop’unda Inside Flowers, rengarenk çiçeklerle çeşitli objeleri bir araya getirerek farklı tasarımlar sunuyor olacak. Ziyaretçilerine yılbaşı öncesi elit bir ortamda alışveriş yapma ayrıcalığını sağlayan etkinlikte, bu sene sürprizlerin yanı sıra bazı markaların yeni ürün lansmanları da gerçekleşecek.

Bu sene 9-10 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek olan “ZUBİZU Yılbaşı Alışveriş Günleri”nin kurgu ve marka danışmanlığını geçen yıllarda olduğu gibi cemiyet hayatının tanınan iş kadınlarından Canan Köksal; altyapı, kurulum ve organizasyonunu İris Behar yapıyor. Biletix üzerinden satışa çıkan biletler, etkinlik günü mekân girişinden de temin edilebilecek.

Detaylı Bilgi İçin: www.yilbasialisverisgunleri.com