Rıza Baba (Zafer Ergin) Arka Sokaklar'dan ayrılıyor mu?

Onuncu sezonunu geride bırakan ‘Arka Sokaklar' dizisinin 'Rıza Baba'sı Zafer Ergin, yeni sezon için açıklamada bulundu.

04.08.2016 - 09:31 | Son Güncelleme : 04.08.2016 - 09:34

Rıza Baba (Zafer Ergin) Arka Sokaklar'dan ayrılıyor mu?

Bodrum'un Ortakent mevkiinde eşi ve çocuklarıyla tatil yapan 73 yaşındaki oyuncu Zafer Ergin, deniz kenarında kendisini görüntüleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"ARKADAŞLAR DEVAM EDECEK"

Usta oyuncu, 'Arka Sokaklar' dizisinin gelecek sezonuna ilişkin, “11'inci sezondan sonra arkadaşlar devam edecek” ifadelerini kullandı. Bu sözler, 'Zafer Ergin diziden ayrılıyor' olarak yorumlandı.

Sezon finalinde vurulup ambulansla hastaneye kaldırılan 'Rıza Baba'nın, yeni sezonda olup olmayacağı uzun süre konuşulmuştu. Son bölümün bir kesitinde ise 'Şehit Polis Rıza Soylu' yazılı bir sahne ekrana gelmişti.

On sezondur Arka Sokaklar'da rol alan Zafer Ergin, daha önce Deli Yürek, Yaprak Dökümü ve Kurtlar Vadisi gibi diziler başta olmak üzere birçok dizide rol aldı.

HÜSNÜ ÇOBAN'DA VURULMUŞTU 

Arka Sokaklar'ın 50 yaşındaki oyuncu Özgür Ozan'ın hayat verdiği Hüsnü Çoban'da vurulmuş, bu sahne sosyal medyada çok konuşulmuştu. Dizi izleyicileri Hüsnü Çoban için anketler düzenledi, adına etkinlik sayfaları oluşturdu. Hatta adına sosyal medyadan cenaze töreni etkinliği bile oluşturuldu. Ancak dizi senaryosu gereği Hüsnü Çoban yoğun bakımdan çıkarak hayata dönmüştü.

Sayfa Yükleniyor...