“Köprüler” isimli şarkısıyla iyi bir ivme yakalayan ünlü sanatçı Zeynep Casalini eski eşi Tahsin Berk ile ortak oldu. Geçtiğimiz yıl şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşandığı eşi Tahsin Berk ile birlikte Gravilya Kahve ve Yemek Evi'ni ortaklaşa işletiyor.

Bir yandan kızı Dafne’ye bakarken bir yandan müzik hayatına devam eden Casalini, eski eşi ile beraber ortak işlettikleri mekanda ise garsonluk ve aşçılık yapıyor. 8 yıl önce Bodrum’a yerleşen ve sakin bir hayat yaşayan Casalini, hayatında en çok yapmak istediği şeyin motosiklet ile dünya turuna çıkmak olduğunu açıkladı. Aşık olmayı istediğini de söyleyen ünlü sanatçı, eski eşinden zaman zaman iş gereği fırça yediğini de anlattı. Vejetaryen olan Casalini şimdilerde ise vegan olduğunu söyledi.

Casalini, “Bizim bir çocuğumuz var. Beraber yürütebileceğimiz bir işimiz var Tahsin’le. Mekanımızı beraberce işletmeye karar verdik. Bu şekilde daha iyi ve daha huzurlu bir ortam oluyor. Ben gittim mi o burada duruyor. O gitti mi ben burada duruyorum kızımla ilgileniyorum. Aileden olmayan birine bir şeyi emanet etmek hem daha zor hem de başka birini meşgul edemezsin çok fazla. Çok iyi iki ortak gibi, onun çok iyi bildiği şeyler var. Benim de iyi olduğum şeyler var mutfak gibi. Ben daha iyi insanlarla ilgilenebiliyorum çok alışkın olduğum için. O kahve yapıp emretmeyi seviyor. Burada 2 ortak geçinip gidiyoruz” şeklinde konuştu.

"AŞKA AYIRACAK ZAMANIM YOK"

Aşık olmak istediğini ama aşka ayıracak zamanının olmadığını söyleyen ünlü sanatçı, “Aşk falan yok hayatımda. Zamanım yok şu anda aşka. Aşık olmak istiyorum. Ben şarkıcı ve müzisyen bir insanım. Ben aşka aşığım. Artık biri gerekmiyor. Ben böyle idare edebiliyorum. Keşke herkesin hayatında bir aşk olsa. Ben şu anda hayata yetişmeye çalışıyorum. Birde bir adam olsa eyvah yani görüşemeyeceğiz” dedi.

"ESKİ EŞİMDEN BÜYÜK FIRÇALAR YİYORUM"

Şiddetli geçimsizlikten eşi Tahsin Berk’ten ayrıldığını ama ortaklıklarının devam ettiğini vurgulayan Casalini, “Tahsin Bey ile şiddetli geçimsizlikten dolayı ayrıldık. İki insan birbirini çok sevebilir ama bir kadın erkek ilişkisi olduğu zaman farklı farklı şeyler olabiliyor. Aynı konuyu düşünmediği zaman çakışma oluyor. Biz kavga gürültü sevmeyen insanlarız. Birbirimizi çok seviyoruz halen. Her zaman birbirimizin hayatındayız da zaten. Şimdi işimizi de ortak götürüyoruz. Hayatıma karışmıyor Tahsin Bey ama işe kesinlikle karışıyor. 'Bunu kaça aldın?', 'Bunu neden kaydetmedin' diyerek büyük fırçalar yiyoruz. İş için gerçekten fırçalıyor beni. Çok iyi bir iş adamı, bu işi gerçekten çok iyi biliyor. Ben de çok şey öğreniyorum ondan. Ama tarz olarak sert bir adamdır. Onu tanımıyorsan kırılabilirsin, ben tanıdığım için tamam diyorum” şeklinde konuştu.