Ziynet Sali sessizliğini bozdu (Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşananlar)

Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşanan olayları nedeni olarak gösterilen şarkıcı Ziynet Sali sosyal medyadan bir açıklama yaptı. İddiaları yalanlayan Sali, hukiki yollara başvurduğunu dile getirdi.

Haberler 10.11.2018 - 15:52 | Son Güncelleme : 10.11.2018 - 15:53

Ziynet Sali sessizliğini bozdu (Ahmet Kural ile Sıla arasında yaşananlar)

Geçtiğimiz günlerde Sıla ile Ahmet Kural'ın arasında yaşanan tartışma ve ardından gelen darp iddiaları sonrası olayın nedeninin Ziynet Sali olduğu öne sürülmüştü.

İkilinin kavgasına Sali’nin neden olduğu, Kural'ın Sali için Sıla'ya görüşmesini istemediği kişilerden biri olduğunu dile getirdiği iddia edilmişti.

43 yaşındaki Sali, konuyla ilgili sessizliğini sosyal medya hesabında bozdu. Sali yaptığı açıklamada, “Hiç bir ilgim olmadığı halde ısrarla içine çekilmeye çalışıldığım olaylarla ilgili çığırından çıkan dedikodular nedeniyle konuya açıklık getirmek isterim. Öncelikle meslektaşım, arkadaşım Sıla’ya geçmiş olsun dileklerimi ve şiddetin her türlüsünün karşısında olduğumu yineliyorum. Mevzubahis edilen tüm iddialar yalandır, iftiradır. Medyada hakkımda bu iftira haberleri yapan basın, yayın organları ve kişiler hakkında yasal işlemler avukatım tarafından başlatılmıştır" ifadelerini kullandı.

ZİYNET SALİ'NİN PAYLAŞIMI

Sayfa Yükleniyor...