19-25 Eylül haftalık astroloji yorumları

ntv.com.tr

Mesleki konularda heyecanlı başlangıçlar olacak bir döneme giriyoruz. İşte 19-25 Eylül haftası astroloji yorumları...

 • 1

  Haftaya Güneş Başak burcuyla başlıyor ve 22 Eylül'de Güneş Terazi burcuna geçerek adalet ve güzellik kavramlarını gündeme taşıyor. Venüs 24 Eylül'de, Terazi'den Akrep’teki yolculuğuna başlıyor. Aşk ve derin duygular gündem kazanacak. Merkür 22 Eylül'de retrodan kurtuluyor. Mars hafta boyunca Yay’da son turunu atıyor, daha sonra Oğlak burcunda ilerlemeye başlayacak. Disiplin ve denetim duyguları devreye girmeden bir müddet daha özgürlük ve aşk duygularımızı rahatça sergileyebiliriz. Jüpiter Terazi burcundaki yolculuğu ortalama bir yıl sürecek. Mantık ve duygusal arasında olumlu köprüler kuracağımız bir dönem. Araştırmaya ve problemlerin arkasındaki nedenleri çözmeye meraklı bir tablo çiziyoruz. Maddesel taleplerimizin artışı karşısında bütçemizi gözden geçirmeliyiz. Bazılarımızın hırslı yönleri atağa kalkıyor. Mesleki konularda heyecanlı başlangıçlar yapabiliriz. Olumsuzluklar karşısında isteklerimizi bekletlemeli ve daha sabırlı davranmalıyız. Öfkeli davranışlarımızın sonucunda sağlığımız zarar görebilir.

 • 2

  KOÇ (İŞ)

  KOÇ (İŞ)

  İletişim konusunda oldukça başarılı işler çıkaracaksınız. Dengelerinizin çok önemli olduğunu biliyor ve dış ilişkilerinizi, başarınızı destekleyecek yönde kullanmak istiyorsunuz. Olaylar karşısındaki duygusal yaklaşımlarınız, günlük yaşantınızdaki küçük dengeleri bozmayacak şekilde gerçekleşiyor ve başarıyorsunuz. Uranüs’ün size yenilikler konusunda hata yaptırmasına izin vermemelisiniz. Ah siz; ne yardan ne serden vazgeçiyorsunuz.

 • 3

  KOÇ (AŞK)

  KOÇ (AŞK)
  Aşk yaşamınızda yoğun bir etkileşim içine gireceksiniz. Partnerinizle birlikte romantik günler sizi bekliyor. Onunla birlikte sosyal aktiviteler çerçevesinde grup toplantılarına katılacaksınız. Çevrenizi genişletecek, yeni tanışmalar partnerinizle birlikte size yeni ufuklar açacak. Kendiniz için veya yakın çevrenizde resmi kimlik kazanan ciddi birliktelikler olabilir. Dostluklar ve iş anlaşmaları ön planda olacak.
 • 4

  BOĞA (İŞ)

  BOĞA

(İŞ)

  Kişisel ve toplumsal olaylar konusunda, geçmişe yönelik değerlendirmeler içine gireceksiniz. Kendinizi ve mesleki olaylarınızı sorgularken; biraz da geçmiş hayallerinizi yeniden irdeleyecek, karşınıza çıkan ve gözünüzden kaçan fırsatları tekrar değerlendireceksiniz. Çevrenizdeki şartları değiştirerek, kendi bildiğiniz yolda ilerliyorsunuz.

 • 5

  BOĞA (AŞK)

  BOĞA (AŞK)

  Aşk hayatınız oldukça mutlu görünüyor. Maddi konularla ilgili paylaşımlarınızın desteklenmesini istiyorsanız çevrenize hoş görünmeye devam etmelisiniz. İş arkadaşlarınızla uyum içinde olmanız bazı kişilerin gözünden kaçmayacak.  Kariyeri ve parayı arkaya atıp sadece aşkı ve tutkuyu yaşamak için önemli fırsatlar karşınıza çıkacaktır.

 • 6

  İKİZLER (İŞ)

  İKİZLER (İŞ)

  Bu hafta iş konusunda gerilemeler mevcut. Durum değerlendirmesi yapmalı ve kendi olanaklarınızı ve ihtiyaçlarınızı asgariye indirmelisiniz. Bu günlerde her şeyi yeniden gözden geçirmek için her şey uygun gelişecek. Finans evinizle ilgili bir çok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Karşınıza bir çok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz.

 • 7

  İKİZLER (AŞK)

  İKİZLER (AŞK)

  Bu hafta aşktan çok para ve aile önem kazanacak. Ailenizle ve yuvanızla daha çok ilgilenmeniz gerekecek. Çünkü onlar sizden daha çok ilgi bekliyorlar. Aşk konusunda önemli kararları almamalısınız. Hatta bazılarınızın yaşadığınız ilişkinizle ilgili kafanızı karıştıran olaylar karşısında, mercek altına alacaksınız. Hafta sonuna doğru kendinizi yenilemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • 8

  YENGEÇ (İŞ)

  YENGEÇ (İŞ)

  Merkür hala geri gidiyor ve enerjiniz sizi yoruyor. Kazalara ve hata yapmaya karşı hala risk taşıyorsunuz. Acele etmek yerine spora daha ağırlık verin. Hafta ortasında Merkür ileri hareketine geçince keyfiniz yerine gelecek. Bu hafta ailenizle ortak aktivitelere katılacaksınız. Bazılarının eğitimiyle ilgili önemli kararlar alacaklar. Yakın çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin enerjisinden faydalanabilirsiniz.

 • 9

  YENGEÇ (AŞK)

  YENGEÇ (AŞK)

  Aşk hayatınız oldukça yoğun ve mutlu görülüyor. Her ortam sizin için heyecan verici. Hiçbir konuyu kafanıza takmamalı ve günlük ilişkilerden sakınmalısınız. Aşk enerjinizin yoğunlaştığı anlarda devreye girecektir. Çünkü girdiğiniz ortamlarda karşı cinsin ilgisini üzerinize çekeceksiniz. Size uzun zamandır ilgisi olan birinin duygularının açığa çıktığına şahit olabilirsiniz.

 • 10

  ASLAN (İŞ)

  ASLAN (İŞ)

  Parasal açıdan önemli  bir dönemdesiniz. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Kariyerinizi geliştirmek için önemli fırsatlarınız var. Bu sürprizlere hazırlıklı olun. Riskler size yakışıyor ve bu atılımlardan alnızın akıyla sıyrılıyorsunuz. Hedeflerinizle ilgili isteklerinizde değişimler yapabilirsiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız.

 • 11

  ASLAN (AŞK)

  ASLAN (AŞK)
  Bu hafta aşkın enerjisi sizi sarmış durumda. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta içindesiniz. İlişkilerinizde kalıcı duygular beklerken, yaşam standardı olarak yüksek olanaklara sahip ilişki fırsatları kolluyorsunuz. Her şeyin parasal değerler çerçevesinde değişmediğini görecek, yaşantınızdan keyif almasını öğreneceksiniz.
 • 12

  BAŞAK (İŞ)

  BAŞAK (İŞ)

  Maddi açıdan olumlu bir hafta. Harcamalarınızın artışı sizi üzmek yerine sevindirecektir. Pahalı kıyafetler alıyor ve kendinizi gösterişli ortamlara hazırlıyorsunuz. Çevrenize kendinizi doğru ve olumlu bir şekilde sunacaksınız. Yükseliyor ve kariyerinizi genişletmek amacı içindesiniz. Bu sürprizlere hazırlıklı olun. Riskler size yakışıyor ve bu atılımlardan alınızın akıyla sıyrılıyorsunuz. Hedefleriniz ile ilgili isteklerinizde değişimleri yapabilirsiniz.

 • 13

  BAŞAK (AŞK)

  BAŞAK (AŞK)
  Eski sevgililerle sosyal bir aktivitede karşılaşabilir ve geçmiş günlerden söz edebilirsiniz. Aşk konusunda istikrarı sağlamanız çok zor. Karşı cinsin güzel konuşmalarıyla sizi etkilemeye çalışmaları sonucunda geçici aşklar gündeme gelebilir. Bu konuda deneyimleriniz oldukça bol olacak. Hiç Güneş ve geri giden Merkür böylesine içli dışlı olmamışlardı. Çok ilginç bir durum ortaya çıkacak.
 • 14

  TERAZİ (İŞ)

  TERAZİ (İŞ)

  Bu hafta; öfkenizi denetlemek sizin için bir hayli zor olacak. Yakıcı duygulardan etkilenmemeniz konusunda dikkatli olmalısınız. Aile büyüklerinizden ve sizden üstün kişilerden destek almanız sizi hırslandıracaktır. Çok şey başarmak istiyorsunuz.Düşündüğünüz birçok şeyi gerçekleştirme çabası içinde yoğunlaşırken, eski alışkanlıklarınızı gözden geçireceksiniz.

 • 15

  TERAZİ (AŞK)

  TERAZİ (AŞK)

  Merkür’ün geri hareketi devam ederken, aşk yaşamınızda birçok zorlukları da yaşayabileceğinizi unutmayın. Eski defterleri bir kez daha karıştırabilirsiniz. Eski bir aşk olayın karşınıza çıkması canınızı sıkabilir. Fakat, aşk yaşamınızda karşılıklı etkileşimler konusunda daha farklı ve derin algılamalar içinde olacak, her şeyi olduğundan farklı yönleriyle değerlendirecek ve düşüncelerinizde yoğun bir karmaşa meydana gelecek.

 • 16

  AKREP (İŞ)

  AKREP (İŞ)

  Bu hafta maddi konular ön planda olacak. Aile ve sevdikleriniz önemli fakat, başarı size daha cazip gelecek. Maddi kaygılarınız, çevre ile olan ilişkilerinizde karmaşık duygular yaşamanıza neden olabilir. Fakat, iletişim konusundaki yeteneklerinizi başarılı bir şekilde sergileyeceksiniz. İşinize yükselmek istiyorsanız, doğru insanlarla birlikte olacaksınız.

 • 17

  AKREP (AŞK)

  AKREP (AŞK)
  Aşk hayatınızda ihtiyacınız olan her şeyi gözden geçirmelisiniz. Bu hafta çevrenizi çekim gücünüz ve cazibenizle etkileyeceksiniz. Aşk ve sosyal hayatınız sayesinde tüm yaşantınızı elinizde tutmayı başaracaksınız. Sanki tüm dünya etrafınızda dönecek. Sosyal açıdan parlak bir döneme gireceksiniz. Evlilik olmasa da, bekarlar ciddi ilişkilerin ilk adımlarını atacaklar. Karşılaştıkları kişiden etkilenecekler. Bu dönem, varlıklı kişiler ilginizi çekecek.
 • 18

  YAY (İŞ)

  YAY (İŞ)

  Bu hafta  kariyeriniz oldukça yüksek seyrediyor. Maddi durumunuz mükemmel olmasına rağmen, haftanın ilk günleri Merkür’ün  geri hareketi temponuzu düşürebilir. Paranızı harcarken dikkatli olun ve küçük detaylardan uzaklaşmayın. Uyumlu ve güzel bir yapılanmayı özleseniz de, her şeyin çok kolay gerçekleşmeyeceğini de bilmelisiniz.

 • 19

  YAY (AŞK)

  YAY (AŞK)

  Bu hafta  size zarar veren ilişkilerden kopmak istiyorsunuz. Çevrenizde sizi kuşatan yanlış kişilerin dengesiz davranışları canınızı sıkabilir. Amaçlarınız doğrultusunda hareket etmek istiyor ve bulunduğunuz şartlardan sıkılıyorsunuz. Bu hafta duygular ve ilginç fanteziler ortaya çıkacak. Karşı cins üzerinde çekiciliğinizi istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı seçerken veya evlilik kararı alırken, maddi çıkarlarınız doğrultusunda karar alacaksınız.

 • 20

  OĞLAK (İŞ)

  OĞLAK (İŞ)

  Bu hafta maddi açıdan her şey iyi görünmesine karşın, para konusunda yaşayacağınız ertelenmeleri göz ardı etmelisiniz. Düşüncelerinizi gerçekleştirirken geçmişteki hataları yapmamalısınız. Fikirlerinizi beğenmeyenlere karşı ani tepkiler vermeyin. İstekleriniz konusunda gerçekçi olmalısınız. Kişisel isteklerinizle ilgili konularda özveride  bulunmanız gerekebilir.

 • 21

  OĞLAK (AŞK)

  OĞLAK (AŞK)

  Karşınıza çıkan kişilerin fiziki görünüşlerine aldırmadan, ruhsal anlamda anlaşmalara dikkat edin. Süregelen bir ilişkiniz varsa; dikkatli olmalı ve isteklerinize gem vurmalısınız. Tutkulu bir cinselliği yansıtan ilişkilerden kendinizi uzak tutmalısınız. Bazılarınız için kısa süreli aşklar da söz konusu olabilir. Bu flörtleri gözünüzde büyütmemeli ve olayları kendi akışına bırakmalısınız.

 • 22

  KOVA (İŞ)

  KOVA (İŞ)

  Yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı; gizli kalmasını istediğiniz yapıcı faaliyetlere de katılabilirsiniz. Sosyal ve aşk ilişkilerinizle yeni durumlarla karşılaşacaksınız. Bitmesi gereken durumlar gündeme gelecektir. Yolunda gitmeyen sosyal ilişkileriniz yön değiştirecek, şimdiye kadar fark etmediğiniz detaylar önem kazanacak, ilişkinizi ve kendinizi sorgulayacaksınız.

 • 23

  KOVA (AŞK)

  KOVA (AŞK)

  Bulunacağınız ortamlarda sosyal yapınızı ortaya çıkaracak davranışlarınızla, dost çevreniz ve arkadaş sayısı artacaktır. Birçok organizasyonun altına imza atacak, karşı cins üzerinde özel bir yeriniz olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilerle eğlence ortamlarında bulunacak; birçoğunuz şirket yemekleriyle toplantıları, iş ve eğlence ile birlikte yaşayacaksınız.

 • 24

  BALIK (İŞ)

  BALIK (İŞ)

  Yeni atılımlarınız için beklemek zorundasınız. Sert çıkışlardan uzak kalmalısınız. Sizin için duygusal tatmin çok önemli. Üstelik çevrenizle bütünleşmek sizi farklı kılıyor. Yalnızlığı sevmeyen yapınız sizi kalabalık ortamlara sürüklerken, karşılaşacağınız kişilerden olumlu etkiler almanıza da neden oluyor. Merkür düşünce karışıklığı verecektir. Bu nedenle, size söylenen her şeyin altından farklı anlamlar çıkarmamalısınız.

 • 25

  BALIK (AŞK)

  BALIK (AŞK)

  Yakın ilişkilerinizdeki bazı sorunlar konusunda dostlarınızın fikirlerini almaya çalışın. Aşk yaşamınızda görmezlikten geldiğiniz konular sorun haline gelebilir. Geçmişte yaşadığınız bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Önceki zamanlarda verdiğiniz kararları uygulama olanağı bulacaksınız.