İşte Meryem Uzerli’nin 12 milyon liralık villası

Meryem Uzerli, Türkiye’deki en büyük yatırımını yaparak Didim-Akbük’teki yeni bir siteden 12 milyon liraya villa satın aldı.

 • 1

  EN BÜYÜK YATIRIMINI YAPTI

  EN BÜYÜK YATIRIMINI YAPTI

  Sanat, iş ve cemiyet dünyasının büyük ilgi gösterdiği, içinde otel ve lüks villaların yer aldığı Canyon Ranch Wellness Resort at Kaplankaya sitesinden villa alan son isim Meryem Uzerli oldu.

 • 2

  ÜNLÜLERLE KOMŞU

  ÜNLÜLERLE KOMŞU

  ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin Hürrem Sultan’ı olarak ünlenen 33 yaşındaki oyuncu, 12 milyon lira ödeyerek satın aldığı villa ile Boyner ailesi, Ali Koç, Acun Ilıcalı ve Okan Bayülgen gibi birçok ünlüye komşu oldu.

 • 3

  TATİLE BAŞLADI

  TATİLE BAŞLADI

  'Gecenin Kraliçesi' dizisiyle istediği çıkışı gerçekleştiremeyen, yeni sezonda 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli karakterinin sevgilisi olarak izleyeceğimiz oyuncu Uzerli, yeni evinde sevgilisi Alp Özcan ve kızı Lara’yla tatil yapmak için zaman kaybetmedi.

 • 4

  "HAMİLE Mİ?" SORUSUNA YANIT

  "HAMİLE Mİ?" SORUSUNA YANIT

  Oyuncu, dün tekne üzerinde güneşlenirken çekilmiş bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaşınca gündeme geldi. Göbeğinin hafifçe çıkmış olduğunu gören takipçileri Uzerli’ye hamile olup olmadığını sordu.

 • 5

  "DONDURMAYI FAZLA KAÇIRMIŞIM"

  "DONDURMAYI FAZLA KAÇIRMIŞIM"

  Meryem Uzerli, fotoğrafının altına İngilizce olarak “Hamile değilim, sadece dondurmayı fazla kaçırdım” notunu yazdı.