Taylor Swift’in iki eski sevgilisi gizlice görüştü

ABD’li şarkıcı Taylor Swift’in son ayrıldığı oyuncu sevgilisi Tom Hiddleston’la, bir önceki sevgilisi İskoç DJ Calvin Harris gizlice görüştü iddiası ortaya atıldı.

 • 1

  ESKİ SEVGİLİLER BULUŞMASI

  ESKİ SEVGİLİLER BULUŞMASI

  4 yıla 13 sevgili sığdıran Taylor Swift'in 12'nci sevgilisi Calvin Harris, 13'üncüsü ise Tom Hiddleston olmuştu. Eski sevgililer Calvin Harris ve Tom Hiddleston’ın gizlice buluştuğu iddia edildi. 

 • 2

  UĞRUNA TERK ETTİ

  UĞRUNA TERK ETTİ

  26 yaşındaki Swift, 15 ay boyunca Calvin Harris’le aşk yaşamış, mayıs ayında Harris’i İngiliz aktör Tom Hiddleston uğruna terk etmişti.

 • 3

  ÜÇ AYLIK İLİŞKİ

  ÜÇ AYLIK İLİŞKİ

  Swift ve Hiddleston’ın aşkı ise üç ay sürmüş, ikili ağustos ayında ayrıldıklarını ilan etmişti.

 • 4

  ZOR ZAMANLARI ANLATTI

  ZOR ZAMANLARI ANLATTI

  RadarOnline’ın haberine göre Calvin Harris, Taylor Swift’le yaşadığı ‘zor zamanları’ anlatmak için 35 yaşındaki aktör Tom Hiddleston’ı aradı.

 • 5

  "ŞÖHRETİMDEN FAYDALANIYOR" İDDİASI

  "ŞÖHRETİMDEN FAYDALANIYOR" İDDİASI

  Hiddleston’ın terk edilen taraf olduğu öğrenilmiş, ikiliye yakın kaynakların söylediğine göre Swift, sevgilisini, kendi şöhretinden faydalandığını düşündüğü için terk etmişti.

 • 6

  ÖPÜŞME GÖRÜNTÜLERİ PLANLI MI?

  ÖPÜŞME GÖRÜNTÜLERİ PLANLI MI?

  Hatta Swift, Tom Hiddleston’la ilişkilerinin ortaya çıktığı kayalıklardaki öpüşme görüntülerinin bile planlanmış olarak basına sızdırıldığını düşünüyordu.

 • 7

  "AYNI ŞEYLERİ YAŞADIM"

  "AYNI ŞEYLERİ YAŞADIM"

  İddiaya göre dünyanın en çok kazanan DJ’lerinden biri olan Calvin Harris, Hiddleston’la olan buluşması hakkında “Aynı şeyleri ben de yaşadım. Taylor ve çevresindekilerin baskıları beni yıldırdı. Korkunç baskı içinde kaldım. Üstelik yapmadığım konularda da suçlandım. Tom’a yalnız olmadığını söylemek istedim” şeklinde konuştu.

 • 8

  "BASKI GÖRDÜM"

  "BASKI GÖRDÜM"

  Calvin Harris, ayrıldıktan sonra da Taylor Swift hayranlarından baskı gördüğünü ve uzun süre onlarla mücadele ettiğini söylemiş, “Taylor medyayı kontrol etmeyi çok sever. Siz neler olduğunu anlayamadan her şeyi lehine çevirebilir” demişti.

 • 9

  İLK AÇIKLAMA

  İLK AÇIKLAMA

  Calvin Harris, uğruna terk edildiği İngiliz oyuncu Tom Hiddleston ve eski sevgilisi şarkıcı Taylor Swift’in ayrılık haberi sonrası geçtiğimiz haftalarda ilk kez konuşmuştu.

 • 10

  "ÖZELİN ORTAYA ÇIKMASI ZOR"

  "ÖZELİN ORTAYA ÇIKMASI ZOR"

  GQ dergisi tarafından “Yılın Solo Şarkıcısı” seçilen Harris, “Çok özel olduğunu düşündüğünüz bazı şeylerin birdenbire herkes tarafından bilinmesi çok zor bir durum”  dedi.

 • 11

  "İLİŞKİ SONRASI DAHA ÇOK KONUŞULUYOR"

  "İLİŞKİ SONRASI DAHA ÇOK KONUŞULUYOR"

  32 yaşındaki DJ, “Bazen ilişkiden sonra yaşananlar, ilişkinin kendisinden daha çok reklam oluyor” şeklinde konuştu.

 • 12

  "KIYAMET KOPTU"

  "KIYAMET KOPTU"

  Eski sevgilisi ile ilişkisi hakkında, “Biz birlikte olduğumuz dönemde medya döngüsü içine girmemek için çok çabaladık. Ben ünlü olmak konusunda pek iyi değilim. Ancak ilişki bittikten sonra kıyamet koptu” yorumunu yaptı.

 • 13

  "ADIMI KARALIYOR"

  "ADIMI KARALIYOR"

  Ayrılıktan sonra Taylor Swift, Harris’in listeleri altüst eden ‘This is What You Came For’ şarkısını takma isimle yazdığını doğrulamış, bunun üzerine Harris Twitter’dan eski kız arkadaşı ve ekibinin onun adını karalamaya çalıştığını savunmuştu.

 • 14

  "YENİ İLİŞKİNE ODAKLAN"

  "YENİ İLİŞKİNE ODAKLAN"

  Harris ayrıca “Bunu şimdi açıklamaya karar vermesi çok incitici ve beni ne kadar kötü bir pozisyona sokuyor. Eğer yeni bir ilişkin varsa ve mutluysan ona odaklanmalı ve eski sevgilini gözyaşlarına boğmayı düşünmemelisin” yazmıştı.

 • 15

  TWITTER PİŞMANLIĞI

  TWITTER PİŞMANLIĞI

  Twitter’da o dönem yazdıklarını değerlendiren Harris, “Twitter mevzusu o baskıya yenik düşmem sonucunda oldu. Bunların hiçbirinin önemli olmadığını anlamam bir dakikamı aldı. Ben pozitif bir adamım” şeklinde konuştu.

 • 16

  "DOĞRU BİR İLİŞKİ DEĞİLDİ"

  "DOĞRU BİR İLİŞKİ DEĞİLDİ"

  Harris, “Bizimkisi doğru bir ilişki değildi, bir şeyler yolunda gitmiyordu ve sona erdi. Ancak ne olduysa ilişki bittikten sonra oldu” yorumunu yaptı.