NTV

Bilge Öztürk: Tarkan'ı sorgulamak bana düşmez

Yaşam

Milli sporcu Bilge Öztürk, eski sevgilisi Tarkan'ın evliliği için "Tarkan'ı sorgulamak ben dahil kimseye düşmez. Mutluluklar diliyorum" dedi.

YILIN DÜĞÜNÜ HAKKINDA

Sekiz yıldır Türkiye’yi pek çok yarışta temsil eden milli kiteboard'cu Bilge Öztürk, eski sevgilisi Tarkan'ın evliliği hakkında konuştu. Öztürk, Hürriyet'ten Sibel Arna'ya şunları söyledi:

"YORUM BEKLEMEK UYGUN DEĞİL"

Tarkan hakkında hiç konuşmadım ama yine sanki konuşmuşum gibi haberler çıktı. Zaten 8 yıl önce herkes kendi yolunu seçmiş ve kendi yolunda epeyce mesafe kat etmiş iken ve başka kimselerle hayatlarını kurmuşken hâlâ diğeri hakkında soru sormak ve yorum beklemek de pek uygun gelmiyor.

"SAYGI DUYMAK GEREKİR"

Evlilik kararırını alan herkese saygı duymak gerekir. Sorgulamak da ben dahil kimseye düşmez. Kendisine mutluluklar diliyorum.

KITEBOARD NEDİR? 

Kiteboard ya da diğer adıyla kitesurf, vücuda bağlı büyük bir uçurtmayı, iplerin bağlı olduğu bar (çubuk) yardımıyla kontrol edip su yüzeyinde kayılarak yapılan bir spordur. 

Kiteboard Türkiye'de son 10 yıldır popüler hale geldi.
Kiteboard Türkiye'de son 10 yıldır popüler hale geldi.

Su kayağı, snowboard, sörf, paraşüt gibi sporların bir karışımı denilebilecek kiteboard, dünyada15 yıldır gelişim gösteriyor.

ETİKETLER