NTV

Game of Thrones'un Daenerys Targaryen'ından (Emilia Clarke) dublör açıklaması

Yaşam

Her bölümde birçok tartışmaya yol açan Game of Thrones, şimdi de Emilia Clarke'ın cesur sahnesiyle konuşuluyor. 29 yaşındaki güzel oyuncu son bölümdeki sahnede dublör kullanmadığını açıkladı.

İlişkili Haberler

Dikkat yazının bundan sonraki kısmı spoiler içermektedir.

Game of Thrones'taki gelişmeler kadar, oyuncuların tercihleri hatta giysileri bile sosyal medyada günün en çok konuşulan konularından biri oluyor. Bu sefer ki konu ise Daenerys Targaryen karakterini oynayan Emilia Clarke'ın tercihi. Güzel oyuncu son bölümde dublör kullanayı reddetti.

Game of Thrones’un geçtiğimiz gece yayınlanan bölümü, yine oldukça etkileyici sahneler içeriyordu. Bu sahnelerden en önemlisi de Daenerys Targaryen’in ön planda olduğu sahneydi. Daha önce “utanç yürüyüşü” esnasında Cersei Lannister’ı canlandıran Lena Headey’in vücut dublörü kullanması, büyük tartışmalara neden olmuştu. Bu tartışmalar içerisinde Lena Headey’in oyunculuğu da, kullanılan efektler de çok konuşulmuştu.

Lena Headey'ın çıplak yürüyüşü 5. sezonun en çok konuşulan konusu olmuştu.
Lena Headey'ın çıplak yürüyüşü 5. sezonun en çok konuşulan konusu olmuştu.

Şimdi ise Game of Thrones’un dün gece yayınlanan bölümünde Daenerys Targaryen’i canlandıran Emilia Clarke’ın çıplak bir şekilde göründüğü sahne, tartışmalara neden oldu. İzleyiciler Emilia Clarke’ın dublör kullanıp kullanmadığını merak ediyordu.

"ARTIK 6. SEZONDAYIZ"

Emilia Clarke, Entertainment Weekly'everdiği bir röportajda Game of Thrones ile ilgili “Çok heyecan verici, her sezon en az bir kez tüyler ürpertici bir sahnede yer alıyorum” dedi.

Emilia Clarke oynadığı bu sahne tartışmalara neden oldu. 
Emilia Clarke oynadığı bu sahne tartışmalara neden oldu. 

Sahnede dublör kullanıp kullanmadığıyla ilgili ise çok net konuşarak “En son beni çıplak gördüklerinde üçüncü sezondaydık, şimdi ise altıncı sezondayız. Üstünden hayli zaman geçti. Ama gördükleri sadece benim. O sahnelerde hiç dublör kullanmadığımı söylemek beni mutlu ediyor” dedi.

ETİKETLER