NTV

Müjde Ar: 'Yumuşak polis' bence güzel haberdir

Yaşam

NTV'de perşembe akşamları 'Güzel Haberler' ile boy gösterecek olan Müjde Ar, programın içeriği hakkındaki ilk bilgileri bir örnekle ntvmsnbc'ye verdi: Eşcinsel polis haberi olumsuz yönleriyle gündeme taşındı, ama...

Müjde Ar, NTV ekranında perşembe akşamları 'Güzel Haberler' ile seyircinin karşısına çıkacak.

'Haydi Gel Bizimle Ol' programında yaptığı yorumlar ve eleştiriler ile günlerce konuşulan Müjde Ar, bu defa oyuncu Önder Açıkbaş ile birlikte sunacağı programın içeriği hakkında ilk ipuçlarını ntvmsnbc’ye verdi.

'Olayların güzel ve olumlu yanlarını da ekrana taşıyacağız' diyen Ar'ın, 'Güzel Haberler'e verdiği bir örnek tartışma yaratacak cinsten; "Eşcinsel polis haberi olumsuz yönleriyle gündeme taşındı, ama ben en azından ülkemizde eşcinsel polis olduğunu öğrenmekten mutluyum. Sizce de bu kadar sert polis arasında yumuşak polislerimizin varlığı güzel bir haber değil mi!”

“Aman, bu sözlerim yüzünden benim hakkımda da soruşturma açmasınlar” diyen ve sözlerinin yanlış anlaşılma ihtimalini de dile getiren Ar, “Eşcinsel polis haberi son günlerde duyduğum en güzel haber!” şeklinde konuştu.

ntvmsnbc hakkında da güzel sözler sarf eden Müjde Ar'a, Türkiye’de 2600 internet sitesinin devlet tarafından yayınının durdurulduğu hatırlatıldığındaki tepkisi ise şöyle oldu: “Acaba televizyonu denetleyenler mesai saatleri dışında internete de mi el atıyorlar!”

PROGRAM HAKKINDA
Müjde Ar ve 'Güzel Haberler'deki ortağı Önder Açıkbaş gündemi üç konuğuyla birlikte değerlendirecek.

İlginç sohbet başlıkları dışında program konuklarını hem zor, hem de eğlenceli bir de yarışma bekliyor!

Önder Açıkbaş, haftanın haberini işaretlerle anlatmaya çalışacak ve program konukları ipuçlarından yola çıkarak doğruyu bulmaya çalışacak.

Eğlenceli oyunlar aynı zamanda programın da neşesi olacak.