Nurgül Yeşilçay: Erkan korkudan vazgeçti

Nurgül Yeşilçay, Paramparça’nın setinde kavga ettiği ve mahkemelik olduğu partneri Erkan Petekkaya’nın davayı geri çekmesiyle ilgili konuştu.

 • 1

  Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya
  Nurgül Yeşilçay, “Paramparça” dizisindeki eski rol arkadaşı Erkan Petekkaya için, “Gaza gelip bana dava açtı. Baktı ben her şeyi söylüyorum, korkudan vazgeçti” dedi.
 • 2

  Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya
  Yeşilçay, şöyle devam etti: “Eğer korkuyorsan yapmayacaksın, korku çok kötü bir şey. Onu birileri gaza getirdi, baktılar ben her şeyi söylüyorum. Son anda korkup davayı geri çekti” dedi.
 • 3

  Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya
  40 yaşındaki Yeşilçay “Erkan Petekkaya ile dava sonrası görüştünüz mü?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Hiç işim olmaz. O benim normal şartlarda selam bile vereceğim insan değil. Bundan sonra kendisi ile işim olmaz.”
 • 4

  Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya
  NE OLMUŞTU?

  Paramparça'da Gülseren karakterini oynayan Yeşilçay ile Cihan karakterine hayat veren Petekkaya iki sevgiliyi canlandırıyordu. İkilinin sette kavga etmesi sonucu Yeşilçay, Petekkaya'nın kendisine baskı uyguladığını iddia ederek seti terketmiş ve diziden ayrılmıştı.
 • 5

  Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya
  Daha sonra Petekkaya, Yeşilçay hakkında cep telefonu mesajlarıyla hakaret ettiği iddiasıyla dava açmıştı. 46 yaşındaki Petekkaya'nın geçen ay şikayetinden vazgeçmesi üzerine ise dava düşmüştü.