Hayatımın Neşesi dizisinin oyuncuları kimler? Hayatımın Neşesi konusu ve kadrosu hakkında bilgiler

Yeni dizi Hayatımın Neşesi'nin ayrıntıları belli oldu. Her hafta cuma günleri yayınlanacak olan Hayatımın Neşesi'nin başrollerinde ekranların tanıdık simaları yer alıyor. Peki, Hayatımın Neşesi dizisinin oyuncuları kimler? Hayatımın Neşesi konusu ve kadrosu hakkında bilgiler...

Hayatımın Neşesi dizisinin oyuncuları kimler? Hayatımın Neşesi konusu ve kadrosu hakkında bilgiler

Hayatımın Neşesi, Goya Entertainment imzalı, ilk bölümü 7 Temmuz 2023 tarihinde yayımlanan komedi türündeki Türk yapımı dizisidir. Başrollerini Şebnem Bozoklu ile Tolga Tekin paylaşmaktadır. İkiliye kadroda Metin Coşkun, Uğur Demirpehlivan, Aras Şenol, Gizem Kala, Ezgi Tombul, Süreyya Güzel, Nişan Dökmeci, Said Ege Yıldırım, Özlem Ünaldı Baza ve Selma Güneri eşlik ediyor.

Hayatımın Neşesi dizisinin oyuncuları kimler? Hayatımın Neşesi konusu ve kadrosu hakkında bilgiler - 1

HAYATIMIN NEŞESİ KONUSU

Neşe ve Mustafa'nın iki çocuklu mutlu çekirdek ailesi ve Mustafa'nın ailesini tanıyacağız. Birbirinden farklı karakterlere sahip bu insanlara ve yaşamlarına tanık oldukça, izleyiciler de kendilerini bu ailenin bir parçası gibi hissedecekler. Neşe'nin evlilik hayatının mutluluğu ve bir ailenin içinde olmanın verdiği huzuru, kızı Zeynep'in annesinin ev kadını olmasından çok da hoşlanmaması, oğlu Emre'nin bilgisayar oyunlarına düşkünlüğü, Mustafa'nın kardeşi Serdar’ın aile yadigarı kumaşçı dükkanında çalışmamakta diretmesi ve Aylin'le tanışıp ona aşık olması... Ve elbette, Aylin'in ailenin yeni gelin adayı olarak çok da karmaşık ve aksiliklerle dolu bir tanışma gecesi yaşaması... Çığ gibi büyüyen yanlış anlaşılmalar silsilesi heyecanlı ve eğlenceli bir seyir deneyimi sunacak. Peki ya Neşe'nin üniversiteden eski ev arkadaşı ve şimdi bir profesör olan Sevda ile yolları yeniden nasıl kesişecek? Neşe'nin tekrar tıp fakültesine dönme kararı herkesin hayatını nasıl etkileyecek? Serdar’ın babası Mehmet Aylin'in doktor olmadığını öğrenecek mi? Neşe ve Mustafa'nın evlilik yıldönümü akşamı nasıl bir karmaşaya dönüşecek?

Sayfa Yükleniyor...