Atatürk filmi ne zaman yayınlanacak? Atatürk filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Atatürk filminin ne zaman yayınlanacağı, Cumhuriyet'in 100. Yılında herkes tarafından merakla bekleniyor. Aras Bulut İynemli’nin Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırdığı film için geri sayım başladı. Peki, Atatürk filmi ne zaman yayınlanacak? Atatürk filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

Atatürk filmi ne zaman yayınlanacak? Atatürk filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın ardından yayınlanacak olan filmi için tarih araştırması sürüyor. Atatürk filminin oyuncu kadrosunda ’nin yanı sıra Songül Öden ve Mehmet Günsür gibi deneyimli isimler yer alıyor. Peki, Atatürk filmi ne zaman yayınlanacak? Atatürk filminin oyuncu kadrosunda kimler var?

ATATÜRK FİLMİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda FOX ekranlarında TV’ye özel yayınının hemen ardından iki film olarak 3 Kasım’da ve 5 Ocak’ta sinemalarda vizyona girecek.

Atatürk filmi ne zaman yayınlanacak? Atatürk filminin oyuncu kadrosunda kimler var? - 1

ATATÜRK FİLMİ KADROSU

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin’in oturduğu ve iki film olarak televizyonda ve sinemalarda yayınlanacak ‘’ün yapımını Lanistar Medya, yapımcılığını ise Saner Ayar ve Hakan Karamahmutoğlu üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise ’nin yanı sıra Songül Öden, Mehmet Günsür, Sarp Akkaya, Esra Bilgiç gibi değerli isimler yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...