Harbiye Açıkhava'da sezon erken açıldı

Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosunda sezon erken açıldı. 20 Nisan'a kadar yapılacak gösteri ve konserlerin bilet satışlarından elde edilecek gelirler, İstanbul'a gelen depremzede üniversiteli kız öğrencilere eğitim bursu olacak.

Harbiye Açıkhava'da sezon erken açıldı

Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu 20 Nisan'a kadar, gelirleri İstanbul'a gelen depremzede üniversiteli kız öğrencilere eğitim bursu olarak verilmesi amacıyla bu yıl erken açıldı.

Harbiye Açıkhava'da sezon erken açıldı - 1

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür AŞ ev sahipliğinde "dayanışma sahnesi" adıyla perde açan açık hava tiyatrosu, Antakya Medeniyetler Korosunun tek şarkılık performansı ile başladı.

Daha sonra Uzman Psikolog Gökhan Çınar'ın gösterisiyle devam eden programda Çınar’a, Yasemin Sakallıoğlu, Melek Mosso ve Manuş Baba da eşlik etti.

Harbiye Açıkhava'da sezon erken açıldı - 2

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, programa eşi Dilek İmamoğlu ile katıldı.

Harbiye Açıkhava'da sezon erken açıldı - 3

20 Nisan'a kadar Harbiye'de yapılacak serisi kapsamında, organizatörlerin bilet satışlarından elde edeceği gelirler, İstanbul Vakfının "Büyüt Hayallerini" projesine bağışlanarak İstanbul'a gelen depremzede üniversiteli kız öğrencilere eğitim bursu olacak.

Sayfa Yükleniyor...