Shrek 5'in vizyon tarihi ortaya çıktı

Geçtiğimiz nisan ayında DreamWorks ortaklarından Chris Meledandri, "Shrek 5" için çalışmaların başladığını duyurmuştu. Heyecanla beklenen "Shrek 5"in vizyon tarihi gün yüzüne çıktı.

Shrek 5'in vizyon tarihi ortaya çıktı

William Steig'in 1990'da yazdığı bir masaldan uyarlanan Oscar ödüllü bir animasyon serisi olan "Shrek"in toplamda 4 filmi vizyona girdi.

Serinin son filmi "Shrek: Sonsuza Dek Mutlu"nun 2010'da vizyona girmesinden 13 yıl sonra beşinci Shrek filminin hazırlıklarının başladığı ortaya çıkmıştı.

DreamWorks ortaklarından Chris Meledandri, "Seslendirme kadrosunun geri dönmesini bekliyoruz. Görüşmeler an itibariyle başlıyor ve aldığımız her işaret oyuncuların geri dönmeye can attığı yönünde" ifadelerini kullanmıştı.

Shrek 5'in vizyon tarihi ortaya çıktı - 1

Michael Myers, Cameron Diaz ve Eddie Murphy dahil olmak üzere orijinal seslendirme kadrosunun geri dönmeye hazırlandığı Shrek 5'in hikayesiyle ilgili herhangi bir ayrıntı verilmemişti.

2025 YILINDA VİZYONA GİRECEK

Büyük bir heyecanla beklenen Shrek 5'in izleyici karşısına çıkacağı tarih, NBCUniversal çalışanının dalgınlığı ile ortaya çıktı.

NBCUniversal çalışanı, popüler animasyon serisinin son filminin 2025 yılında yayınlanacağını ifşa etti. Çalışan, kısa bir süre içinde hatasını fark etmiş ve paylaşımını silmiş olsa da Shrek 5'in vizyon tarihi sosyal medyada gündem oldu.

Shrek 5'in vizyon tarihi ortaya çıktı - 2

Yediden yetmişe geniş bir izleyici kitlesine sahip olan "Shrek" serisinin ilk filmi, 2001 yılında vizyona girmiş ve Oscar ödülü kazanan ilk animasyon olarak tarihe geçmişti.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...