Ünlü yönetmen Chad Stahelski Star Wars filmi çekmek istiyor

Keanu Reeves'in başrolünde yer aldığı John Wick serisinin yönetmeni Chad Stahelski, katıldığı programda bir Yıldız Savaşları (Star Wars) filmi çekmek istediğini açıkladı.

Ünlü yönetmen Chad Stahelski Star Wars filmi çekmek istiyor

İlk John Wick filminde David Leitch'le birlikte koltuğuna oturan ve sonraki üç devam filmini tek başına yöneten Chad Stahelski, hazlihazırda yeni projeler de geliştiriyor.

Chad Stahelski'nin üzerinde çalıştığı projeler arasında; İskoçyalı'nın (Highlander) yeniden uyarlanması, animeden beyazperdeye aktarılacak "Black Samurai",  roman uyarlaması "Shibumi", video oyunu uyarlamaları "Rainbow Six" ve "Ghost of Tsushima" yer alıyor.

Ünlü yönetmen Chad Stahelski Star Wars filmi çekmek istiyor - 1

"YILDIZ SAVAŞLARI İÇİN BİRKAÇ ÇEKİMİM VAR"

Josh Horowitz'in sunduğu Happy Sad Confused podcast'ine konuk olan Stahelski, ilk filmin hayatı üzerinde önemli bir etkisi olduğunu söyleyerek kendisini bir Yıldız Savaşları () erkeği ilan etti.

"Ben bir Yıldız Savaşları erkeğiyim. İlk Yıldız Savaşları, hayatımın akışını değiştirdi" diyen , "Belki bir gün, eğer dinliyorsan Disney, birkaç yıl içinde bana ulaşırsın. Yıldız Savaşları için birkaç çekimim var" ifadelerini kullandıç

Sayfa Yükleniyor...