Yapı Kredi bomontiada Avlu’da ücretsiz açık hava sineması

Yapı Kredi bomontiada “Açık Havada Sinema” serisi bugün dijital TV platformu TV+ iş birliği ile başlıyor. Eylül ayına kadar her salı saat 21.00’de Avlu’da ücretsiz film gösterimleri var.

Yapı Kredi bomontiada Avlu’da ücretsiz açık hava sineması
"Aşk Sarhoşu" filmi 5 Eylül'de gösterilecek

Yapı Kredi 'nın TV+ ile Açık Havada serisi bu akşam, başrolünde Milles Teller’in olduğu; bateri çalan genç bir müzisyenin zorlu öyküsünü anlatan, çeşitli festivallerde 100’den fazla adaylığı da olan Oscar ödüllü "Whiplash" ile başlıyor.

Etkinliğin Temmuz takvimindeki bir diğer filmi ise Joaquin Phoenix’in başrolde olduğu Oscar’da en iyi özgün senaryo ödülünü alan romantik, bilim-kurgu filmi "Her".

Ağustosta, 2015 Uluslararası Berlin Festivali’nde 3 ödülü birden kucaklayan "Victoria", iki Oscar'lı yıldız Cate Blanchett’in 13 farklı karakteri canlandırdığı "Manifesto" ve Margot Robbie’nin başrolde olduğu ve Oscar’da en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü alan "I, Tonya" ile Russell Crowe, Ryan Gosling, Angourie Rice, Kim Basinger gibi ünlü isimleri buluşturan aksiyon-komedi filmi "The Nice Guys" seyirciyle buluşacak. 

Yapı Kredi bomontiada Avlu’da ücretsiz açık hava sineması - 1 Üç Oscar'lı "Yeşil Rehber" 12 Eylül'de gösterilecek

Eylül ayının ilk haftasında ise Jake Gyllenhaal ve Anne Hathaway’in başrolde olduğu romantik- komedi "Love & Other Drugs" (Aşk Sarhoşu) ile devam edecek seri, 12 Eylül’de ünlü bir piyanistin ve şoförünün konser turundaki hikayesini konu edinen; üç Oscar’lı En İyi ödülüne sahip "Green Book" (Yeşil Rehber) filmiyle ile yaza veda edecek.

ETKİNLİK PROGRAMI

18 Temmuz - Whiplash
25 Temmuz - Her
1 Ağustos - Victoria
8 Ağustos - Manifesto
15 Ağustos - I, Tonya
22 Ağustos - The Nice Guys
5 Eylül - Love & Other Drugs
12 Eylül - Green Book 

Sayfa Yükleniyor...