"Rocky" yıldızı Sylvester Stallone, Papa Francis ile tanıştı: Filmlerinle büyüdük!

Aksiyon filmlerinin efsane oyuncusu Sylvester Stallone, Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Francis ile bir araya geldi. İkili arasında filmler hakkında eğlenceli bir diyalog geçti.

"Rocky" yıldızı Sylvester Stallone, Papa Francis ile tanıştı: Filmlerinle büyüdük!

Hollywood’un ikonik oyuncularından , Katolik dünyasının ruhani lideri Papa Francis ile Vatikan'da tanıştı. Eşi ve kızlarıyla birlikte İtalya'da tatil yapan 77 yaşındaki aktör, Papa ile bir araya gelme şansı elde etti.

"Rocky" yıldızı Sylvester Stallone, Papa Francis ile tanıştı: Filmlerinle büyüdük! - 1

AİLESİNİ PAPA İLE TANIŞTIRDI

Eşi Jennifer Flavin, kızları Sophia, Sistine ve Scarlet ve erkek kardeşi Frank'i Papa Francis ile tanıştıran oyuncu, Papa ile el sıkışırken görüntülendi.

86 yaşındaki Papa Francis, Stallone'nin kızlarını görünce "3! Ne kadar da çok" yorumunda bulundu. Stallone ise "Bu yoğun dönemde bizimle görüşmeyi kabul ettiğiniz çok teşekkürler. Onur duyduk" dedi.

"Rocky" yıldızı Sylvester Stallone, Papa Francis ile tanıştı: Filmlerinle büyüdük! - 2

"SENİN FİLMLERİNİ BÜYÜDÜK"

Papa Francis'in "Senin filmlerini büyüdük" demesi üzerine Stallone esprili bir şekilde "Hazır mısın? Boks yapalım!" diyerek yumruklarını hazırladı. Papa da gülerek yumruklarını salladı.

HAYATI BELGESEL OLUYOR

Öte yandan, , dijital bir platformda yayınlanan "The Family Stallone" adlı realite şovun ardından hayatını konu alan bir belgeselle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Oyuncunun kariyerini konu alan "Sly" adlı belgeselin yönetmenliğini Thom Zimny üstleniyor. Aksiyon filmlerinin aranan yüzü haline gelen 76 yaşındaki aktör, pişmanlıklarını, kariyerindeki yükselişini ve özel hayatına dair bilinmeyenleri bu belgeselde paylaşacak.

Sayfa Yükleniyor...