Resul Dindar ve Demet Akalın arasında sahnede gergin anlar

Artvin’in Arhavi ilçesinde düzenlenen festivalde sahne alan Resul Dindar ve Demet Akalın arasında gerginlik yaşandı. Resul Dindar, Demet Akalın'ın sahneye erken çıkmak istediğini öne sürerek, "Hanımefendi benim sahnemi erken bitirmemi istiyormuş yoksa gidecekmiş. Ben buranın çocuğuyum, ben Karadeniz müziğiyim. Sen beni tanımıyorsun, benim saatim on bir" diyerek tepki gösterdi.

Resul Dindar ve Demet Akalın arasında sahnede gergin anlar

’in Arhavi ilçesinde Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali'nin bu yıl 49’uncusu düzenlendi.

Festivalin 5. gününde düzenlenen konserde Karadeniz müziğinin güçlü ismi Resul Dindar ve ünlü şarkıcı sahne aldı.

Festival programı kapsamında saat 20.30-22.00 arasında sahneye ilk olarak Resul Dindar çıktı. Programa göre 22.00’de sahne alması gereken Akalın, konseri uzatan Dindar'a tepki gösterdi.

devam ederken görevlinin Resul Dindar’ın yanına gelerek kulağına bir şeyler fısıldamasının ardından Dindar, Demet Akalın’ın sahneyi kedisine devretmesini istediğini iddia etti.

Mikrofonu alarak sahne önüne gelen Dindar, "Size çok güzel bir şey söyleyeceğim, ne kadar yakıştığına siz karar verin. Demet Akalın Hanımefendi 22.30'da çıkmak istiyormuş, eğer çıkmazsa gidecekmiş. Benim sahnemi erken bitirmemi istiyormuş yoksa gidecekmiş. Ben buranın çocuğuyum, ben Karadeniz müziğiyim. Sen beni tanımıyorsun, benim saatim on bir" dedi.

Dindar’ın konuşmalarının ardından sahneye çıkan Akalın, Dindar ile bir süre konuştuktan sonra sahneden indi. Daha sonra sonra Dindar bir müddet daha konsere devam edip inince, sahneye Akalın çıkarak sevenleriyle buluştu.

Sayfa Yükleniyor...