Sosyal medya Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz hakkındaki iddiaları konuşuyor (Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz kimdir?)

Polat Ailesi ile ilgili yaşananlar ardından gözler onların taklidi olduğu iddia edile Özlem Lina Öz ve eşi Tayyar Öz'e çevrildi. Çifti mercek altına alan Avukat Feyza Altun, sık sık "Tayyargil" etiketiyle paylaşımlarda bulunuyor. Peki, Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz kimdir?

Sosyal medya Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz hakkındaki iddiaları konuşuyor (Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz kimdir?)

Dilan ve Engin Polat hakkında açılan soruşturmanın başından beri takipçisi olan Feyza Altun, Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz çiftiyle ilgili çeşitli iddialarda bulundu. Feyza Altun, "Bu ikisine de bakmamız gerek arkadaşlar" diyerek fenomeni Özlem Öz ve doktor eşi Tayyar Öz'ü işaret etti.

Sosyal medya Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz hakkındaki iddiaları konuşuyor (Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz kimdir?) - 1

Altun, doktor olan Tayyar Öz'ün daha önce sağlık beyanından 340 bin TL ceza aldığı bilgisini vermişti. 

Sosyal medya Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz hakkındaki iddiaları konuşuyor (Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz kimdir?) - 2

BÖCEKLİ TARHANALAR

Son olarak Öz çiftinin böcekli tarhanalar ve son kullanma tarihi geçmiş ürünler sattığını iddia eden Altun, çiftin üretim yerlerine ilişkin fotoğraflar paylaştı.

Sosyal medya gözünü Polatlar'dan sonra Özlem-Tayyar Öz çiftine çevirince Özlem Öz'ün profil temizliği yapmaya başladığı öğrenilmişti.

Sosyal medya Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz hakkındaki iddiaları konuşuyor (Dr. Tayyar Öz ve Özlem Lina Öz kimdir?) - 3

ÖZLEM LİNA ÖZ KİMDİR?

Özlem Lina Öz, 17 Kasım 1989 tarihinde dünyaya geldi. Marmara Üniversitesi Hemşirelik Bölümü'nü tamamladı. Eğitimini tamamlandıktan sonra Op. Dr. Tayyar T. Öz ile hayatını birleştirdi. Üç kız çocukları olan Özlem Lina Öz, dördüncü bebeğini bekliyor.

2021 yılında büyük bir takipçi kitlesine ulaşan ve şimdilerde 2.5 milyon takipçisi olan Özlem Öz, Dilan Polat'ı taklit ettiği yönünde eleştiriler almasıyla gündeme gelmişti.

TAYYAR TAYLAN ÖZ KİMDİR?

Dr. Tayyar Taylan Öz 1987 yılında Kahramanmaraş’ın Süleymanlı Kışla köyünde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Süleymanlı köyünde tamamlayan Öz, Lise eğitimini Kahramanmaraş İbrahim Çalık Lisesinde Tamamladı. istanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini kazandı.ı TUS sınavında İstanbul Göztepe Eğitim Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji bölününü kazandı. 5 yıl sonra Ortopedi ve travmatoloji uzmanı ünvanını aldı. Mecburi görevini Şanlıurfa Siverek Devlet Hastanesinde yaptı.

Sayfa Yükleniyor...